Bir kız ile nasıl tanışılır?

RİCK GRİMES1

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleküm belki de böyle bir konu açmam saçma ama ne yapacağımı bilmiyorum. Ben bir kızdan hoşlanıyorum yarın gidip Instagram'sını istemeyi düşünüyorum çıkışta ama ne yapmam lazım? Hiçbir fikrim yok. Kendin ol falan demeyin ben konuşmayı hiç beceremem. Tavsiye falan verirseniz sevinirim.

Dostum öncelikle merhaba, o kızla hiç konuşmuşluğunuz oldu mu yoksa hiç tanımıyor musun? Ona göre tavsiyeler vereceğim.

Hiç konuşmadığın bir kızdan gidip ınstangram istemek absürt olur. Önce tanış, konuşma ilerledikten sonra istersin. Bence telefon numarasını istemen daha mantıklı olur. Kızlar genelde ınstangrama çok girmez.

Konuşmayı beceremiyorsan kendini de yorma, konuşmadan olmaz. Instagram'ını istedikten sonra ne yapacaksın, hiçbir şey muhtemelen. Kendine güvenini topla önce, ardından bu sulara gir.

İnstagramdan çok iş çıkmaz diğer abazalar gibi kızın takipçisi konumuna düşüyorsun sonuçta. Telefon numarasını istemek daha mantıklı eğer vermez ise instagramını istersin iki üç konuşmadan sonra da whatsapp'a geçip işi ilerlet. Gerçi lisedeysen ki yazdıklarından lisede olduğunuz anlaşılıyor telefon numarası ve whatsapp gibi işlere girmene gerek yok zaten haftanın 5 günü aynı mekanda bulunuyor ve konuşma imkanına sahip oluyorsunuz yanına gidip sohbet etmen yeterli, bir iki hafta sohbet et sonra buluşma ayarlarsın orada da buluşmayı kararlaştırmak için numarasını alır işin içinden çıkarsın.

Dostum öncelikle merhaba, o kızla hiç konuşmuşluğunuz oldu mu yoksa hiç tanımıyor musun? Ona göre tavsiyeler vereceğim.

Yok hocam hiç konuşmadım daha. Yarın çıkışta ilk defa konuşcam

Hiç konuşmadığın bir kızdan gidip Instagram istemek absürt olur. Önce tanış, konuşma ilerledikten sonra istersin. Bence telefon numarasını istemen daha mantıklı olur. Kızlar genelde ınstangrama çok girmez.

Hocam ne diye sohbet açım ki bir de kızın yanın da okulun kekoları dolaşıyor hep.

Son düzenleme:
Yok hocam hiç konuşmadım daha. Yarın çıkışta ilk defa konuşcam.

Hocam ne diye sohbet açım ki bir de kızın yanın da okulun kekoları dolaşıyor hep.

Kanka kekolar yanındaysa büyük ihtimalle abileri gibi görüyordur çocukları biraz takıl bak sevgilisi var mı o ekipten vesaire yoksa yürürsün he sevgilisi yoksa kekolar laf ediyorsa bilemem şahsen çocuklara dalardım.

Kanka kekolar yanındaysa büyük ihtimalle abileri gibi görüyordur çocukları biraz takıl bak sevgilisi var mı o ekipten vesaire yoksa yürürsün he sevgilisi yoksa kekolar laf ediyorsa bilemem şahsen çocuklara dalardım.

Hocam konunun üzerinden neredeyse 7,8 ay geçti ama ben hala hoşlanıyorum. Kız şu aralar neredeyse hep tek bildiğim kadarıyla erkek arkadaşı yok. Biz çıkışta otobüs beklerken o da hep karşıdaki durakta yalnız oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı