Bir kız sevdim taktik verin

Öncelikle kız'a kendini farkettir belli etmeden de olsa sana bakıyor mu seni inceliyor mu tespit etmeye çalış. Zaten seni beğenirse bunları yapacaktır. Eğer dediğim gibi olursa yapman gereken şey örtülü diyalog kurmak, mesela silgisini yere düşürdü sen al ona ver yada çevrede gelişen olaylar hakkında kız yakınındayken yorum felan yap, "şu köpek ne güzelmiş" felan de. 👍 😄

Öncelikle kız'a kendini fark ettir belli etmeden de olsa sana bakıyor mu seni inceliyor mu tespit etmeye çalış. Zaten seni beğenirse bunları yapacaktır. Eğer dediğim gibi olursa yapman gereken şey örtülü diyalog kurmak, mesela silgisini yere düşürdü sen al ona ver ya da çevrede gelişen olaylar hakkında kız yakınındayken yorum falan yap, "şu köpek ne güzelmiş" falan de. 👍 😄

Aslında mantıklı geldi ama bunu haftaya perşembe günü okullar açılınca uygulayacağım.

Söylemezsen, kızda seni seviyorsa sen söylemediğin için pişman olursun. Fakat söyleyip kız reddederse tek bir kızla vakit kaybetmezsin. Kız kabul ederse zaten kazanan sensin. Kız reddederse vakit kaybetmezsin. Yine kazanan sensin :D.

Bu yazıyı deneyip onaylamış olarak yazdım. İmza kısmımdan anlamışsınızdır..

Gerçekçi olmak gerekirse buradaki hiçbir tavsiye işine yaramaz. Bu taktikler/yöntemler kızına göre değişir. Çok pozitif bir geri dönüşte alabilirsin, daldan dala atlayan kuş damgasıda. Bu yüzden ilk önce karşındakini analiz et ve içinden geleni yap. Ben şahsen yürüme taraftarıyım, tabii ki koşmadan.

Bizim okulda bir kız var bu kız yani anlatılmaz gören bile bir daha bakmaz nazar değmesin diye o derece güzel ama ben açılamıyorum bu kıza yani utangaçlık var aynı yaştayız sadece şubeler farklı bir kere bilgisayarı okula götürdüm oyun oynasın diye verdim arkadaşlarıyla oynadı sanırım barbie giydirmece oynamışlardı :D ilgi alanlarını pek bilmiyorum hatta uyurken bile rüyama giriyor kalkıp bir bardak su içiyorum geri yatıyorum nineme kızın fotosunu gösterdim everelim mi seni oğlum dedi güldü bana ve şu an merhum barış abimizin bu müzikte dedikleri gibi hissediyorum kendimi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşlar Allah rızası için taktik verin bu sene son senemiz 12.sınıfız belki birbirimizi bir daha göremeyiz.
Sen sevmedin, sadece takıntılı oldun. O kızdan daha iyisi karşına çıktığında ona kayacaksın. Taktik yine gerekiyorsa, kızla birlikte dışarı çıkın, gezin, bir şeyler yiyip için ki kız memnun olsun. Daha sonra düşüncelerini söylersin.

Sen sevmedin, sadece takıntılı oldun. O kızdan daha iyisi karşına çıktığında ona kayacaksın. Taktik yine gerekiyorsa, kızla birlikte dışarı çıkın, gezin, bir şeyler yiyip için ki kız memnun olsun. Daha sonra düşüncelerini söylersin.
Bu olmazsa zaten at gitsin, kimsenin peşinden koşmaya ve bağlı olmaya gerek yok. Kendine ve zamanına yazık etme, yüksekokulda karşına sana layık ve o kızı aratmayacak birisi mutlaka çıkar.

Geri
Yukarı