Bir kız sevmediği halde birine açılır mı?

Kanka o açılma mevzusunu bende yaşadım dün gece normal konuşuyorduk açıldı bende ondan hoşlanıyordum her neyse ama bana sabah ayrılalım yazmış :) garip geldi. Yazmama olayı ise belki senden utanıyor olabilir sen ona onu sevdiğini söylemediysen belki de senden çekiniyordur? Yedeğe alma gibi bir durum olmaz ama bence çok çocukça. Umarım anlatabilmişimdir.

Hocam seninkisi gönül eğlendiriyor, sokak lambası gibi herkese yanıyor. Hani bunu başka ne ile ifade edebilirim bilemedim.

Gülme ya yıkıldım zaten sabahtan beri ruh gibiyim.

Vallaha, hocam beni de güldürdün.

Evet hocam, ailesiyle tartışmış ve moralim bozuk olduğu için yazamadım dedi. Fakat ara ara çevrimiçi oldu, ona rağmen yazmadı.

Bence de takma. Kız, para sevdalısı birisi mi? Yani, böyle durmadan gezelim diyenlerden mi?

Ben mi, kız mı?

Kız gönül eğlendiriyor, demek istemiştim.

İyi geceler herkese. Bundan 2-3 hafta önce hoşlandığım bir kız normal bir şekilde konuşurken birden bana açıldı. Önceki konuda ben ona açıldım demiştim (kızların bir erkeğe açılması çoğu kişi tarafından garipsendiği için) ama hayır, o bana açıldı. Ben de ondan hoşlanıyorum fakat son zamanlarda bir şeyleri bahane ederek yazmayı bıraktı. Yine yazıyor evet ama ilk günlerde olduğu gibi sık yazmıyor. Sizlere sorum şu, bu kız beni yedeğe falan alıyor olabilir mi? Sevmeyen bir kız sırf yedeğe almak için bir erkeğe seni seviyorum der mi? Yoksa ben mi çok abartıyorum? Yani en küçük tartışmada bile "Benle olmak istemiyorsan söyleyebilirsin" gibi cümleler kuruyor ve bu benim sinirimi bozuyor gerçekten. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bir sene önce yaklaşık (10 Mart 2020) saat 01:30 özel numaradan birisi beni aradı. Senden hoşlanıyorum dedi. Tanımadığım birisi söyledi bunu. Gerçekten...

Benle olmak istemiyorsan söyleyebilirsin"
Hocam, kız şımarık'mı?
Para harcamayı seviyor'mu?
Ha bir'de kız senden bir şeyler bekliyor, yukarıdaki özellikler varsa umursama.

Açıkcası ben'de bir aya önce ayrıldım.
Rahatmıyım; Evet
Ben öğrenci evinde 3 arkadaşımla kalıyorum, ve kız beni hergün sabah arayıp, ne yapıyorsun? Nerdesin? Kiminlesin?
Nerde olabilirim'ki evdeyim, hayır yani sabah'ın 8.30'unda ner de olabilirim?
Zaten diğer arkadaşlarımla konuşmuyorum, doğru dürüst kimse odasından çıkmıyor, ne yapabilirim yani? Odamla ilişki yaşıyorum tek başıma.

Hocam, kız şımarık'mı?
Para harcamayı seviyor'mu?
Ha bir'de kız senden bir şeyler bekliyor, yukarıdaki özellikler varsa umursama.
Şımarık değil hocam, zaten fazlasıyla asosyal biri. Okul gruplarında aktif sadece, sınıfta hiç konuşmuyor. Para harcamayı seviyor mu bilmiyorum zaten tanışalı 1 ay bile olmamıştır.
Yalan söylüyor, ilgi bekliyor böyle yaparak. Takmayın yokmuş gibi davranın.

Hocam sizi deniyor olabilir bence ilgilenmeyin.

Peki hocam beni gerçekten sevip sevmediğini nasıl anlayabilirim? Yani beni denese, yedekte tutsa niye açılsın bana. Kafam cidden karışık.

Peki hocam beni gerçekten sevip sevmediğini nasıl anlayabilirim? Yani beni denese, yedekte tutsa niye açılsın bana. Kafam cidden karışık
Seviyorsan 1 yaz, sevmiyorsan 2 yaz de.

Bence git konuş başka biri varmı? Diye sor.
"Beni sevmiyorsan ayrılabiliriz" demek zaten sana ihtiyacım pek yok ayrılabiliriz anlamına geliyor.

Ben böyle düşünüyorum en azından.

Seviyorsan 1 yaz, sevmiyorsan 2 yaz de.

Bence git konuş başka biri varmı? Diye sor.
"Beni sevmiyorsan ayrılabiliriz" demek zaten sana ihtiyacım pek yok ayrılabiliriz anlamına geliyor.

Ben böyle düşünüyorum en azından.
Bir çok kez sordum, hepsinde beni sevdiğini söyledi. Hayatında başka biri var mı diye sordum, ona da hayır dedi. Ne kadar doğru söylüyor bilmiyorum. 😢 Ama bu olay bir gece de oldu, onun öncesinde saatlerce konuşuyorduk. Hocalarım birde şöyle bir şey var, bu kız beni ciddi anlamda kıskanıyor. Sınıfta başka biri galiba beni seviyormuş, bunu ona söyleyince resmen delirdi zor sakinleştirdim. Grupta falan o kıza çok kötü davranıyor.

Son düzenleme:
Bir çok kez sordum, hepsinde beni sevdiğini söyledi. Hayatında başka biri var mı diye sordum, ona da hayır dedi. Ne kadar doğru söylüyor bilmiyorum. 😢
Yoktur bence hayatın'da biri, ailevi sorunlar olabilir.

Bir kız gelip sana uzun uzun yazması lazım, yani işte böyle böyle kavga ettik felan diye derdini anlatması lazım.

Benim okulda'ki kız arakadşlarım felan, böyle bir şey olduğun'da bize sınıf grubundan yazarlar.

Detlerine derman ararlar.

Yoktur bence hayatın'da biri, ailevi sorunlar olabilir.

Bir kız gelip sana uzun uzun yazması lazım, yani işte böyle böyle kavga ettik felan diye derdini anlatması lazım.

Benim okulda'ki kız arakadşlarım felan, böyle bir şey olduğun'da bize sınıf grubundan yazarlar.

Detlerine derman ararlar.
Evet hocam uzun uzun yazıyor, kısa kestirip atmıyor. Neden hiç yazmıyorsun dediğimde koca bir metin yazdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı