Bir kızdan hoşlanma süreci nasıl olmalı?

KorSanMil

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
7. sınıfım. Baştan başlayayım. İlkokulda kızla aramız güzeldi. 4. sınıfta açıldım. Senden nefret ediyorum dedi. Kızı daha görmedim. Sonra 5. sınıfta farklı sınıflara çıktık 7. sınıfta başlıyor. Sınıfımız dağıtıldı ve yeni sınıfımdaki bir çocuk o sınıftan bir kızı seviyordum ben. Onları ayarlarken benim hoşlandığım kızı gözlemliyordum. Hep konuşmalarında ben geçiyorum dedim. Allah Allah sonra bu ikisi sevgili oldu. Bugün ise o sınıftan bir arkadaşım ise "gizlice onları dinledim. Rüyasında senle o öpüşüyormuşsunuz dedi ve bunu mutlu bir şekilde anlattı" dedi. Yarın kızla tekrardan konuşmam. O yüzden tavsiyeleri alalım.

Tavsiyem bu işin peşini bırakman. Çok erken be kanka, 7.sinifta sevgili olsan ne yapacaksın ki? Çocuksunuz daha, gerçek anlamda. Kız senin onunla opustugunu mu görmüş rüyasında :D? Şaka gibi.

Tavsiyem bu işin peşini bırakman. Çok erken be kanka, 7.sinifta sevgili olsan ne yapacaksın ki? Çocuksunuz daha, gerçek anlamda. Kız senin onunla opustugunu mu görmüş rüyasında :D? Şaka gibi.

Ya kral tavsiye ver vermiceksen moralimi bozma lütfen.

Ya kral tavsiye ver vermiceksen moralimi bozma lütfen.
Peki vereyim, kizla önce sohbet edip ondan hala hoşlandığını söyle, eğer opustugunuzu heyecanlı heyecanlı anlattıysa çıkma teklifini kabul eder. Sana bir yemek/kahve ısmarlamak isterim kabul edersen diyebilirsin. Bir şekilde teklifini et, birkaç seçenek koydum önüne. 4.sinifta nefret ediyorum demesi normal, aklı yetmeyebilir. Şimdi biraz daha aklı başında sayılır, çıkma teklifi et, reddederse de yapacak bir şey yok. Şansını lisede denersin.

@KorSanMil çocuk yalan da söylüyor olabilir bu yaşlarda hoşlanma işi de saçma açıkçası çok bir yere gitmez ilişki ama illaki yapacam diyosan sana kalmış. Kızla biraz konuş şaka falan olmadığından emin ol sonra tekrar şansını dene başka yapacağın bir şey yok.

Peki vereyim, kizla önce sohbet edip ondan hala hoşlandığını söyle, eğer opustugunuzu heyecanlı heyecanlı anlattıysa çıkma teklifini kabul eder. Sana bir yemek/kahve ısmarlamak isterim kabul edersen diyebilirsin. Bir şekilde teklifini et, birkaç seçenek koydum önüne. 4.sinifta nefret ediyorum demesi normal, aklı yetmeyebilir. Şimdi biraz daha aklı başında sayılır, çıkma teklifi et, reddederse de yapacak bir şey yok. Şansını lisede denersin.

Çok sağ ol kardeşim yarın deneyeceğim bildiririm.

Geri
Yukarı