Bir kızı seviyorum ama takip isteğimi kabul etmiyor

Belki de ne bana bakıp duruyor bu sapık diye bakıyordur :D Çünkü aynı durumu üniversitede yaşadım. Kıza gidip bana ne bakıp duruyon dedim. Bana neden hayvan gibi baktığını anlamak için demişti. Bu konuşmalardan sonra ayarladım tabi 😉 Bazen farkında olmadan kızlara dik dik baktığımız oluyor. Hoşlandığımız için bile olsa yiyecek gibi bakıyoruz. Ona dikkat etmek lazım :D

Takip isteği direkt olarak çıkma teklifi değil yani normal bir şekilde bir karşı cinsin takip isteğini kabul edebilir. Eğer bunu bile yapmıyorsa bence sana bir şeyler hissetmiyor olabilir bu durumlardan pek anlamam ama eğer böyle bir şey olduysa zorlama derim, akışına bırak eğer bir hoşlanma durumu varsa kendiliğinden bir şey gelişmesi gerekiyor bence. Bir atılma durumun olursa bu kadar basit bir şeyi reddeden bir kız yine aynı şeyi yapabilir.

Belki de ne bana bakıp duruyor bu sapık diye bakıyordur :D çünkü aynı durumu üniversitede yaşadım. Kıza gidip bana ne bakıp duruyon dedim. Bana neden hayvan gibi baktığını anlamak için demişti. Bu konuşmalardan sonra ayarladım tabii 😉 bazen farkında olmadan kızlara dik dik baktığımız oluyor. Hoşlandığımız için bile olsa yiyecek gibi bakıyoruz. Ona dikkat etmek lazım :D.

Hocam kıza bakarken ergen gibi ha bire yutkunmadıktan sonra bir şey olacağını sanmıyorum.

Hocam kıza bakarken ergen gibi ha bire yutkunmadıktan sonra bir şey olacağını sanmıyorum.
Siz atağa geçmeden bir şey olamaz zaten. Onların olaya bakış açısı farklı. Bazen sizden hoşlandığı için baktı sanarsınız ama öyle olmuyor. Hoşlandıkları zaman kaçak şekilde bakarlar. O bakışları yakalamanız zordur. Veya saç maç ile oynayıp göz kaçırırlar. Vücut dilinin önemi büyük. Niyeti farklı olanlar da gülümseyerek veya başka şekilde bariz şekilde belli eder. En sevdiğim kategoriye girer bu bakışları atanlar :D Hoşlanmayarak niye baktığınızı anlamaya çalışanların mimiği bile oynamaz. Hala bakıyor musun diye arada bir sohbetini yaparken göz atar. Falan fıstık işte. Tecrübe etmediğim tip kalmadı. Denk gelirsem de evlenirim artık :)

Nasıl yani? Yine mi konuyu hortlatanlara denk gelip, yeni bir konuymuş gibi akıl vermeye kalktım 🤦‍♂️ Her zamanki gibi tarihe dikkat etmedim. Uyarı için teşekkürler. Şu konu hortlatanlara uyuz oluyorum. Adamı rezil ediyorsunuz :D
Yok size değildi konu sahibineydi o mesaj. Sizinde farkında olmadığınızı fark ettim ama bozmak istemedim 😂😂.

Yeni konular

Geri
Yukarı