Bir kızı seviyorum ama takip isteğimi kabul etmiyor

Başka bir sebep olabilir. Çok üstüne düşme bence. Sadece arkadaş gibi yaklaşıp ortak bir şeyler yapmaya çalış derim. Niyetini iyice bilmeden hemen teklif falan da etme. Ne kadar tanıyorsun ayrıca bilmiyoruz.

Bence bulaşma en tehlikeli tipler bunlar oluyor. Tecrübe konuşuyor. 😂

Öyle bir kız değil arkadaşlarım değil
Hayır, sevdiğinin göstergesi değil. Kendisini baskı altına hissediyor olabilir veya erkeklerden çekiniyor olabilir.

Birisini tanımadan başkalarının sözlerine güvenmek çok büyük bir hata. Yapmayın bu hatayı.
Erkeklere karşı bir çekingenliği yok gördüğüm kadarıyla Bir kaç erkekle konuşurken gördüm.
Başka bir sebep olabilir. Çok üstüne düşme bence. Sadece arkadaş gibi yaklaşıp ortak bir şeyler yapmaya çalış derim. Niyetini iyice bilmeden hemen teklif falan da etme. Ne kadar tanıyorsun ayrıca bilmiyoruz.
Ben onların sınıfa gittiğimde kankalarıyla gülüşmesi vs. Sevdiğini gösteriyor ama...

Erkeklere karşı bir çekingenliği yok gördüğüm kadarıyla Bir kaç erkekle konuşurken gördüm.
İnsan o kadar garip bir yargılama yeteneğine sahip ki, senden benden çekinmeyen başkasından çekinebiliyor. Kız ile karşılaştığınızda göz bebeklerini takip edin büyüyor mu? Ellerini kontrol edin, kızarma ve terleme var mı? Yüzünde kızarma olup olmadığını da takip ederek daha kesin bir sonuca ulaşabiliriz.

Öylesine asla teklif etme derim, yan basarsın, samimiyet kur öncelikle, sınıfınıza gelmesinin sebebi sizin sinifi daha samimi bulması ise yan basarsın, ben bastım sen yapma :(
Bu arada merakımdan soruyorum, hangi şehirde yaşıyorsun ?

İnsan o kadar garip bir yargılama yeteneğine sahip ki, senden benden çekinmeyen başkasından çekinebiliyor. Kız ile karşılaştığınızda göz bebeklerini takip edin büyüyor mu? Ellerini kontrol edin, kızarma ve terleme var mı? Yüzünde kızarma olup olmadığını da takip ederek daha kesin bir sonuca ulaşabiliriz.
Çok sağolun ama ne yapacağımı bilmiyorum kafam çok karıştı.

Öylesine asla teklif etme derim, yan basarsın, samimiyet kur öncelikle, sınıfınıza gelmesinin sebebi sizin sinifi daha samimi bulması ise yan basarsın, ben bastım sen yapma :(
Bu arada merakımdan soruyorum, hangi şehirde yaşıyorsun ?
Başta dediğim gibi bizim sınıfa ayağını basmayan kız beni gördükten sonra bizim sınıftan çıkmaz oldu.Normalde hiç gelmezdi o günden sonra ertesi gün sınıfa gelmeye başladı kapıdan bakınıp bakınıp geçmeler.

Ben onların sınıfa gittiğimde kankalarıyla gülüşmesi vs. Sevdiğini gösteriyor ama...

Bir gün bir okulda bir diyalog:

Aşık: Kanka bana baktı. Beni seviyor lan.

Kankası: Aynen kanka, sana bildiğin tutulmuş.

Aşık: Aynen kankaaa.

Durumunuz bu yani, tipinizi komik bulup gülse bile siz "Sonunda bana aşık" diyebilenlerdensiniz.
Birde bir genelleme yaptım hakaret yemek istemem yani sizi bilmeden yargılayamam.

Çok sağolun ama ne yapacağımı bilmiyorum, kafam çok karıştı.
Kıza iyi davran, yanında ol, onunla vakit geçir ama bunu yaparken fesata çekilecek şekilde (yani yavşıyor görüntüsü çıkmasın ortaya) yapma, konuşurken 1. çoğul şahıs ekiyle konuş, ortak noktalar bul aranızda (mesela ben en son birisini sevdiğimde hep müzik zevki ve siyasi görüşler üzerinden gitmiştim ve işe yaradı gerçekten de ama yapmaz olsaydım), bir şans olma ihtimali de var sizin sınıfa gelmesi, mutsuz anında yanında olmaya dikkat et, sırdaşı ol. Tabi bunu yaparken mesafeli olmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı