Bir kızın kalbini kırdım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gönlümü rahat tutmalıyım değil mi? Ne de olsa kendi düşüncemi dile getirdim
Kardeşim sen sokaktan geçerken birisi gelip sana "tipsiz, babasıda böyledir" dese sonra "kendi fikrim" dese olur mu? Karşında isterse erkek, isterse kız fark etmez kim olursa olsun böyle bir şey yapamazsın. Hayır yaptın neden engelliyorsun? Yaptığın hiç hoş değil.

Çok fark varmış cidden.
Bu yaptıkların duygusuzluk olarak adlandırılır.
Kimseyi üzme hakkına sahip değilsin. Git ve kendini sorgula. Bir daha böyle bir şey yapma. Kız olsun erkek olsun. Hakkın yok!

Yani? Kırdıysam özür dilerim ve hayatında başarılar yazdım. Duygularını önemsiyorum ki böyle yazıyorum.

Burasının her konunun konuşulabileceği bir site olduğu kesin ancak sizin şu saçma aşk konularınız gerçekten sıkmaya başladı. Senin aşk hayatını ya da kafanda uydurduğun aptalca konuları bizler görmek zorunda mıyız? Artık şu aşk konularını gördükçe boy konuları normal gelmeye başladı. Göz ardı listeme yeni bir kişi yerleşiyor. Lütfen kendi özel hayatınızı buraya aktarmayın, lütfen.

Takmayın kafanıza. Her zamanki gibi haftaya başka bir kız ile ilgili konu açarsınız. Artık troll konu açtığınızı düşünüyorum.

Kanıt göstermiştim geçen konuda. Arkadaşlıktan çıkardığım ve engellediğim için mesajlar durmuyor. Geçen konuda ss atmıştım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı