Bir kızın kalbini kırdım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam öyle de demeseydiniz. Biraz kaba olmuş gibi en azından size biri aynı şeyi yapsa nasıl hissederdiniz onu düşünün. Güzelliğe veya yakışıklılığa bu kadar önem vermenizin sebebi nedir acaba? (Merakımdan soruyorum)

Ah ah yazık sana. Kız belli ki senden hoşlanıyormuş ama yaptığın tam bir yani neyse. Böyle yüzüne de söylememen lazımdı. Gerekirse sevgili olmayalım derdin ve sanaldan ilişki bu yüzden yapmayın diyoruz işte.
Kız onu daha doğru düzgün tanımıyor bile. Garip bir kızdı zaten.

Bugün bayağı konuştuk.

Samimi hissedecek ki kendi fotoğrafını attı. Ben de kendisini güzel bulmadığımı dile getirdim. "Kırdıysam özür dilerim, hayatında başarılar." yazdım. Sonra da engelledim.

İlk kez bir kızla DM'den konuştum bu arada. Yaptığım saçma bir şey mi? Yani güzellik benim için önemli. Aşırı güzel olmasına gerek yok ama bilmiyorum ya.

Gönlümü rahat tutmalıyım değil mi? Ne de olsa kendi düşüncemi dile getirdim.

Geçen konuda kızın lolita olmak istemesinden ve Sadrazam Power hakkında konuşmuştuk. Okumanızı tavsiye ederim.

Seni zeki bulmadım.

Bugün bayağı konuştuk.

Samimi hissedecek ki kendi fotoğrafını attı. Ben de kendisini güzel bulmadığımı dile getirdim. "Kırdıysam özür dilerim, hayatında başarılar." yazdım. Sonra da engelledim.

İlk kez bir kızla DM'den konuştum bu arada. Yaptığım saçma bir şey mi? Yani güzellik benim için önemli. Aşırı güzel olmasına gerek yok ama bilmiyorum ya.

Gönlümü rahat tutmalıyım değil mi? Ne de olsa kendi düşüncemi dile getirdim.

Geçen konuda kızın lolita olmak istemesinden ve Sadrazam Power hakkında konuşmuştuk. Okumanızı tavsiye ederim.
İnsanların güzelliğiyle ve tipiyle yargılama.

Yanlız engellemen çok saçma. Empati kursana 2 dakika?
Sen birisini seviyorsun, sevdiğin insanda "tipin çok kötü" deyip engelliyor. Vay be ne kadar üzücü değil mi?
Dış görünüşüyle yargılamak ne güzel bu taraftan. Ama onun tarafından nasıl sence?
Neyse, bu kafayla çok yaşamazsın. Hayatta kalmada başarılar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı