Bir kızın kalbini kırdım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dosya Ekleri

• 307FA8D8-19C4-4966-954F-F31330601F6C.jpeg
    307FA8D8-19C4-4966-954F-F31330601F6C.jpeg
    4,9 KB · Görüntüleme: 49
Haklısınız fakat ben zaten kendisini kırdıysam özür dilediğini dile getirdim.
Tipin yok kanka
:(
Ama özür dilerim
He ok
'Bu kişiyi engellediniz'

Benim daha önce de aşk konuları yasaklansın dememin sebebi de buydu ama eğer insanlar istiyorsa bize susmak düşer :D

Tipin yok kanka
:(
Ama özür dilerim
He ok
'Bu kişiyi engellediniz'

Benim daha önce de aşk konuları yasaklansın dememin sebebi de buydu ama eğer insanlar istiyorsa bize susmak düşer :D

Yazdığım ilk mesajı söylüyorum.

"Duygularınla oynamak ve zamanını çalmak istemem. Pek hoşuma gitmedin. Şahsen bende çok yakışıklı sayılmam ama güzellik algım farklı çalışıyor. Kırdıysam özür dilerim. Hayatında başarılar."

Bugün bayağı konuştuk.

Samimi hissedecek ki kendi fotoğrafını attı. Ben de kendisini güzel bulmadığımı dile getirdim. "Kırdıysam özür dilerim, hayatında başarılar." yazdım. Sonra da engelledim.

İlk kez bir kızla DM'den konuştum bu arada. Yaptığım saçma bir şey mi? Yani güzellik benim için önemli. Aşırı güzel olmasına gerek yok ama bilmiyorum ya.

Gönlümü rahat tutmalıyım değil mi? Ne de olsa kendi düşüncemi dile getirdim.

Geçen konuda kızın lolita olmak istemesinden ve Sadrazam Power hakkında konuşmuştuk. Okumanızı tavsiye ederim.
Hocam umarım troll konu değildir gülme krizine giriyorum ahaha.

SDN Forum da bununla ilgili konu açmıştım buraya link atarsam moderatörler silerler mi herhangi bir bilginiz var mı şuanda aklıma geldi kalbim küt küt atıyor.
Silerler ama ben ışık hızında tıklarım o linke 😃 .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı