Bir oyun yapsaydınız, ne tarz bir oyun yapardınız?

Herkes o kadar basit cevaplarla geçiştirmiş ki. Nasıl bir oyun yapacaklarını düşünürken bile üşeniyorlar "şu oyun tarzında" diyerek geçiştiriyor işte biz bu yüzden oyun sektöründe ilerliyemiyoruz :D

Herkes o kadar basit cevaplarla geçiştirmiş ki. Nasıl bir oyun yapacaklarını düşünürken bile üşeniyorlar "şu oyun tarzında" diyerek geçiştiriyor işte biz bu yüzden oyun sektöründe ilerliyemiyoruz :D
O kadar fazla oyun yapıldıki bir konuyu düşününce direk aklına o konuda yapılan popüler bir oyun geliyor bide konuyu yazmaya üşeniyoruz üstüne

Yorumları direk Cyberpunk çakması diye doldururlardı.

Şu anda Cyberpunk oynuyorum 15. saatindeyim oyun gayet güzel bence eleştiriler lüzumsuz bana göre tabii Witcher 3 yapımcılarının böyle düşük oyun(beklentiye göre) yapmaları yüzünden beğenilmediğini düşünüyorum. Ayrıca bence Cyberpunk 2077 biraz yakın bir gelecek açıkçası. Oyunu tam siber olarak değerlendirmediğimiz sürece güzel oyun bence. Sorunuza gelecek olursak birkaç cahil diyebilir sorun yok, ama özgün bir oyun olabileceğini düşünüyorum.

Bir de konuyla alakasız ama bursadayım haftada 3 deprem oldu aha 3.süde şimdi oldu, vallahi Allah sonumuzu hayır etsin inşallah.

FPS oyunu yapardım. İçine battle royale modu da eklerdim. Eski bilgisayarlar için oyunun içine düşük grafik modu eklerdim. FPS modunda ise en fazla öldürme yapan takım ve bomba çözme modlarını eklerdim.

Cyberpunk Güzel oyun Başlarda yerden yere vurdular ama Gelen güncellemeler ve DLC'ler ile şu an gayet güzel bir oyun Oyun yapımcısı beklentiyi aşırı büyüttü eğer ki Sorunsuz çıkarsaydı o zaman belki insanlar daha sakin olabilirdi

Journey gibi bir yapım yapmayı isterdim, özellikle sanat tasarımı kendine has bir oyun olurdu ona eminim. Hikaye anlatımından çok çevreye özen gösterirdim.

Geri
Yukarı