Bir oyunda tanıştığım çocuk beni tehdit etti

Hocam, gülmekten yazamadım, ne yani kirpiler 3-5 yılda ölüyorsa sen de mi 3-5 yılda öleceksin, çok fena random atasım geldi, alşskdjksjdis, kaç yaşındasınız?

Korkmayın bir şey olmaz hocam, o oyunu hiç oynamadım, siliniyorsa silin bir daha da girmeyin, korkmayın size bir şey olmayacak.

Arkadaşlar selam.
Ben canım sıkıldığı için internette dolanıyordum ve habbo diye bir oyuna rastladım. Oyuna girdim kitle tamamen çocuk adam akıllı bir kişi bile yok neyse dolaşıyorum. 2 kız geldi, oyun karakterimle dalga geçti (saçıma kirpi dediler) ben de ilk aldırmadım ama sonra biraz tartıştık. İşte anan falan demeye başladı, sinirlendim. Ben kendim hiçbir hakaret etmedim ama kız abartmaya başladı. Sonra bir şey söyledi, kirpilerin 2 ve 5 yıl arasında ömrü varmış. Çok yaşamışsın, sonra biraz daha tartıştık 2 ve 5 yıl arasında öleceksin dedi. Yani aldırmadım ama tedirgin oldum. Çünkü arkadaşlar çok tartışmaya girmem ve bu tür şeylere inanman ama insan ister istemez bir şüpheye giriyor. SS falan almadan direkt çıktım oyundan. Şu an ellerim titriyor, evet saçma bir çocuk ama tedirgin oldum. Sizin düşüncelerinizi alabilir miyim?

Hocam oyundaki karakterinizi değiştirirseniz 2ve 5 yıl arası ömrünüz olmaz. Tavsiyem kaplumbağa şeklinde yapın.

Geri
Yukarı