Bir oyunu bırakmak için tavsiyeler

Herkes anime sevecek diye bir şey yok. İlgin varsa izle bence ama benim gibiysen pek seveceğini sanmıyorum.
Hocam izlemeden ilgisinin olup olmadığını nereden anlayacak? Denemekten zarar gelmez. Ve zaten biz sevmeyene işkence etmiyoruz sevsin diye. İsteyen izler, istemeyen bırakır.

Genelde Online tarzı oyunlarda biraz daha fazla oluyor bence. Single Player oyunlarda daha çok çeşitlilik var.

Ama Single Player sevmiyorum Single playersa GTA 5 çok güzel oluyor modlu falan ama Online oyunlar daha keyifli mod kurarken GTA 5'e çok sıkıntı oluyor.

Frostpunk oynayın, LoL'ü bu oyun sayesinde bıraktım. Bu oyun da bitince LoL'e geri başlama hissi bile kalmadı.

PUBG Mobile'a gelen saçma sapan güncellemeleri düşün ve soğumaya çalış. Birkaç tane cringe YouTuber da izledin mi iş tamamdır.

En mantıklı görüş teşekkürle biraz düşüneceğim. Gerçekten soğuyor insan düşündükçe.
Mantıksız görüşünüz için teşekkürler.
Arkadaşlar para yatırdığım için biraz daha kassam çok güzel olacak ve böylece bırakmakta zorlanıyorum sorun bu tam olarak.

Ama Single Player sevmiyorum Single playersa GTA 5 çok güzel oluyor modlu falan ama Online oyunlar daha keyifli mod kurarken GTA 5'e çok sıkıntı oluyor.
Bende hikayesi olan oyunları seviyorum. Oyuna beni bir tık daha bağlıyor. Online oyun oynamayı pek sevmiyorum.

Kuzenimde senin gibi oynuyordu sürekli. Boş yere ban yemiş 2031'e kadar bıraktı o da. 2-3K yatırmıştı. Şimdi Steam'den oynuyor. Hesabını sat tanıdığın varsa.

Hocam hesaba para harcadım diyorsunuz, sitelerde satıp birikim yapabilirsiniz. (Yatırım vs. tavsiyesi değildir.)

Arkadaşlar para yatırdığım için biraz daha kassam çok güzel olacak ve böylece bırakmakta zorlanıyorum sorun bu tam olarak.
Kuzenimde senin gibi oynuyordu sürekli. Boş yere ban yemiş 2031'e kadar bıraktı o da. 2-3K yatırmıştı. Şimdi Steam'den oynuyor. Hesabını sat tanıdığın varsa.

Birazda o acıyı çekme korkum var ondan dolayı bırakmaya bayağı yakınlaştım sayenizde büyük ihtimalle bırakacağım görüşlerinizi söylemeye devam edin.

Eğer hesabın gerçekten iyiyse git sat. Baya para ediyorlar internetten baktığım kadarıyla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…