Bir oyunu bırakmak için tavsiyeler

Herkes anime sevecek diye bir şey yok. İlgin varsa izle bence ama benim gibiysen pek seveceğini sanmıyorum.
Hocam izlemeden ilgisinin olup olmadığını nereden anlayacak? Denemekten zarar gelmez. Ve zaten biz sevmeyene işkence etmiyoruz sevsin diye. İsteyen izler, istemeyen bırakır.

Frostpunk oynayın, LoL'ü bu oyun sayesinde bıraktım. Bu oyun da bitince LoL'e geri başlama hissi bile kalmadı.

PUBG Mobile'a gelen saçma sapan güncellemeleri düşün ve soğumaya çalış. Birkaç tane cringe YouTuber da izledin mi iş tamamdır.

En mantıklı görüş teşekkürle biraz düşüneceğim. Gerçekten soğuyor insan düşündükçe.
Mantıksız görüşünüz için teşekkürler.
Arkadaşlar para yatırdığım için biraz daha kassam çok güzel olacak ve böylece bırakmakta zorlanıyorum sorun bu tam olarak.

Kuzenimde senin gibi oynuyordu sürekli. Boş yere ban yemiş 2031'e kadar bıraktı o da. 2-3K yatırmıştı. Şimdi Steam'den oynuyor. Hesabını sat tanıdığın varsa.

Arkadaşlar para yatırdığım için biraz daha kassam çok güzel olacak ve böylece bırakmakta zorlanıyorum sorun bu tam olarak.
Kuzenimde senin gibi oynuyordu sürekli. Boş yere ban yemiş 2031'e kadar bıraktı o da. 2-3K yatırmıştı. Şimdi Steam'den oynuyor. Hesabını sat tanıdığın varsa.

Birazda o acıyı çekme korkum var ondan dolayı bırakmaya bayağı yakınlaştım sayenizde büyük ihtimalle bırakacağım görüşlerinizi söylemeye devam edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı