Bir oyunu bırakmak için tavsiyeler

Arkadaşlar para yatırdığım için biraz daha kassam çok güzel olacak ve böylece bırakmakta zorlanıyorum sorun bu tam olarak.
Satın hesabınızı. İnternette bu işler için güvenli siteler var. PUBG oynayan bir sevdiğiniz insan varsa ona da hediye edebilirsiniz.

Merhabalar, ben tam anlamıyla bir PUBG Mobile bağımlısıyım gece gündüz oynuyorum ama son günlerde oyuna bayağı bir bug gelmeye başladı. Bu süreç içerisinde saldım oyunu Valorant ile falan ilgilendim. Böylece o oyunlar daha çok sarmaya başladı şimdi bırakmak istiyorum ama hesapa çok para yatırdım eğer biraz daha o zenginlikle biraz daha hesabı kasarsam para verirsem efsane bir hesap olur. Hem bırakmak istiyorum hem bırakmak istemiyorum bir fikir verir misiniz?
Bir oyuna çok bağlanırsan o kadar çabuk sıkılırsın. En azından bende hep öyle oluyor.

Arkadaşlar para yatırdığım için biraz daha kassam çok güzel olacak ve böylece bırakmakta zorlanıyorum sorun bu tam olarak.

Birazda o acıyı çekme korkum var ondan dolayı bırakmaya bayağı yakınlaştım sayenizde büyük ihtimalle bırakacağım görüşlerinizi söylemeye devam edin.

Ben de LoL'e çok para yatırdım. 700 kostümüm var 5K falan yatırmışımdır toplam herhalde. Çok kasma özlersen tekrar dön zaten bayacak bir zaman sonra.
Böyle hesabın varsa sat işte. Valorant'a yatır veya yeni oyun al çok daha mantıklı.

Bu konuda şunu anladım: Bir oyun biter diğer oyun gelir ilgilendiğin oyuna para yatıracaksın bıraktığındada satacaksın veya hediye edeceksin geleceği düşünmeyeceksin. PUBG Mobile'ı bırakma kararı aldım teşekkürle ailemden de onay aldım. Yavaş yavaş oynaya oynaya bırakacağım Valorant'a başlayacağım hepinize çok teşekkürler. PUBG Mobile hesabımıda yakında satacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı