Bir şeye çok kişinin inanması onu doğru kılar mı?

Dostum yorma kendini ayet hadis, inanmayan biri için kanıt olamaz. Zaten yok der geçer. Yorma kendini. Kimseyi ikna etmek zorunda değiliz. Akıl var, Mantık var. Hiç yorulma.
Bana gülücük atıp durma. Senin bilgin bana da sökmez. Evrim konularında ne kadar saçmaladığını iyi biliyorum. Mutasyon konusunda da rezil olmuştun, sana gereken cevabı vermiştim. Evrim hakkında bilgin yok boş mesaj atıp durma. Susmak zor bir şey değil, bilmediğin şeyler hakkında yazıp durma.

%100 doğruluğu olan bir kanıt var mı?
Evet, bunun hakkında en ufak bir tartışma yok. Yer çekimi teorisi ne kadar gerçekse evrim o kadar gerçektir.

Varsa düşünürüz. %99.9'da iş görmez, kurtlarla köpekler de %99 aynı genetiğe sahiplermiş ama biri köpek diğeri kurt.
Ya arkadaş hiç mi bir konu hakkında bilgin yok, bari konuşma sus ya. Köpek diye bir tür doğada yok, köpek insanlar tarafından yapay seçilim yoluyla kurtlardan evcilleştirilmiş.

%99 da iş görmezmiş lafa bak hele, buna sen mi karar veriyorsun? Sen kimsin, bu kendini beğenmişlik nereden geliyor.

Canlıların nesiller içerisindeki değişimi bir yasadır, gözlemsel bir gerçektir. Buna, evrim yasası denir. Ancak bunun neden ve nasıl olduğunu açıklayan açıklamalar bütününe Evrim Teorisi adı verilir.
Cevap bu kadar basit gel gör ki bunun gibilerine bir şey anlatmak duvara anlatmak gibi.

Son düzenleme:
Bana gülücük atıp durma. Senin bilgin bana da sökmez. Evrim konularında ne kadar saçmaladığını iyi biliyorum. Mutasyon konusunda da rezil olmuştun, sana gereken cevabı vermiştim. Evrim hakkında bilgin yok boş mesaj atıp durma. Susmak zor bir şey değil, bilmediğin şeyler hakkında yazıp durma.

Evet, bunun hakkında en ufak bir tartışma yok. Yer çekimi teorisi ne kadar gerçekse evrim o kadar gerçektir.

Ya arkadaş hiç mi bir konu hakkında bilgin yok, bari konuşma sus ya. Köpek diye bir tür doğada yok, köpek insanlar tarafından yapay seçilim yoluyla kurtlardan evcilleştirilmiş.

%99 da iş görmezmiş lafa bak hele, buna sen mi karar veriyorsun? Sen kimsin, bu kendini beğenmişlik nereden geliyor.

Cevap bu kadar basit gel gör ki bunun gibilerine bir şey anlatmak duvara anlatmak gibi.
Yaban köpeklerini de evcilleştirmek için ürettik sanırım.
Bana göre %100 olması lazım ki inanayım.
Görmediğim şeye inanmam(standartlarınızdan), evrim geçiren bir maymun görmeden de inanabileceğimi sanmıyorum.
Sinirlenmenize de gerek yok sizin yaptığınız şeyi size yapılınca çıldıracaksanız sizde kimseye yapmayın.
Evrimli günler.

Demokrasinin kötünün iyisi olması da bundan kaynaklı. Sokrates de sevmezdi demokrasiyi. Ortalama bir insanın ne kadar geri zekalı olduğunu bilmek istemezsin. Şimdi bir de ortalamanın altındaki onca vasat insanı düşün.

Geri
Yukarı