Bir şeyi aşırı derecede kafaya takmak

Hocam sadece o olayda değil, genel olarak bu şekilde aşırı derecede bir kaygı, gerginlik, korku yaşıyorsanız psikoloğa gitmenizi tavsiye ederim. Yani kafanızı dağıtın müzik dinleyin ders çalışın bir şeylerle meşgul olun diyeceğim, ancak bunların da fayda etmeyeceği bir durum olabilir. Böyle bir durum varsa da psikologlar devreye giriyor.

Dün açtığım konuyu forumun yarısı biliyordur, link paylaşmayacağım. Her neyse. Ben bu olayı kontrol edilemeyecek şekilde kafaya taktım dostlar. Bir arkadaş "bu konuyu açtığın için başına bela alabilirsin." gibi bir şey yazdı. Doğruluk payı nedir bilmiyorum ama o mesajdan sonra doğru dürüst uyuyamadım. Zaten moderatörler konuyu silmiyor, çok ısrar ettiğimden ceza da aldım. 1 hafta sonra sınavlarım başlıyor, konuları bilmeme rağmen bu kafayla ne yapacağım bilmiyorum. Biri bana akıl versin, durumum hiç iyi değil. Bu arada, konuya lütfen "hahaha" atmayın.
Konu nedir ?

Tam olarak ne izlediniz +18 olarak?
Önceden YouTube'da yaşamıştım buna benzer bir şeyi. Aslında o olay olalı çok oldu ama konusunu yeni açmıştım. Şimdi de Discord'da yaşadım benzer olayı. GIF paylaşan bir sunucu bazı sunucuların reklamını yapıyordu, birine girdim. Öylesine bakınırken siyah kapaklı bir video gördüm. Gerisini üstteki mesajda anlattım.

Ha 18 den küçükmüş okumadan atladım pardon...

Hacım bir halt olmaz internet alemi çöplükle dolu ondan daha beter şeyler bile bulabilirsin hiç kafana takma ayrıca izleyen kişileri ilgilendiren bir konu yok kayıt vs. etmediysen sıkıntı olmaz.

Önceden YouTube'da yaşamıştım buna benzer bir şeyi. Aslında o olay olalı çok oldu ama konusunu yeni açmıştım. Şimdi de Discord'da yaşadım benzer olayı. GIF paylaşan bir sunucu bazı sunucuların reklamını yapıyordu, birine girdim. Öylesine bakınırken siyah kapaklı bir video gördüm. Gerisini üstteki mesajda anlattım.
Hiç bir şey olmaz siz paylaşmadıysanız.

Geri
Yukarı