Bir şeyleri nasıl yoluna sokabilirim?

beni de etiketleyebilirsin dostum kafanı dağıtmak istersen, ben de yaşadım aynı süreçleri. dost diyebileceğim 1 insan var hayatımda ve böyle de iyiyim. ama genel olarak çok kişiyle muhabbet ederim sosyal ve dışa dönük biriyimdir orası ayrı.

Her insan bir dönem bu zor zamanları yaşıyor. Bazı şeylerin değerini kaybedince daha iyi anlıyoruz. Mesela hastalandığımız zaman sağlığımızın değerini. Maalesef her zaman mutlu her şey yolunda gitmeyebiliyor. Bu çok doğal bir durum. Bazen kaybedeceğiz ki kazanmanın önemini anlayacağız. Geçenlerde bir söz okumuştum. "Kaybolmak; her zaman kötü bir şey değildir. Bazen kaybolduğunu sandığını yer, senin için muhteşem bir yol ayrımı olabilir." Bende şuan o yol ayrımının birindeyim. Çok geriliyorum, ne yapsam, nasıl yapsam, gelecek kaygısı vs. vs. çok düşünce. Ama bir taraftan vazgeçmiyorum. Elimden geldiğince uğraşıyorum. Sınavlara hazırlanıyorum. Derslerden boşa kalan zamanda arkadaşın dediği gibi hobilerine zaman ayır kafanı dağıt. Biraz uzun oldu umarım biraz olsun yardımcı olabilmişimdir.
Haklısınız aslında ben istemsizce çok bırakıyorum her şeyi, biraz hayata tutunsam iyi olacak.

Dediğin şeyleri bir süre bende yaşadım. Herkesi etkileme düzeyi farklı olur ama ben kendimi nasıl düzelttiğimi anlatayım.
Her ne kadar zor olsa da kendinizi bu kötülüklerden uzak tutmaya çaba gösterin. Kendinizi bunlardan uzak tutmaya çalışırken sadece hoşlandığınız şeyleri yapın.
Biliyorum çok zor ama deneyin. Ne zaman dara düşerseniz beni etiketleyin. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.
Teşekkür ederim, hobi edinmeye falan çalışacağım mutlaka.

beni de etiketleyebilirsin dostum kafanı dağıtmak istersen, ben de yaşadım aynı süreçleri. dost diyebileceğim 1 insan var hayatımda ve böyle de iyiyim. ama genel olarak çok kişiyle muhabbet ederim sosyal ve dışa dönük biriyimdir orası ayrı.
Ben de umarım bir gün bir iki insanla mutlu olmayı başarırım. Çok teşekkürler. ^^

Son düzenleme:
Çözümü bulursan bana da söyle. Benimde hayatımı düzene sokmam lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı