Bir sonraki iPhone fiyatı ne kadar olur?

Elecsus

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi sosyaller. Bu yaz iPhone 14 Pro almayı düşünüyorum. Amerika'dan alacağım için 14 Pro 18.000TL'ye denk geliyor IMEI ile beraber 21.000 civarı tutuyor. Fakat bazı yerlerde gördüğüm üzere yeni iPhone serisi Eylül 2023'de çıkacak deniliyor ben de yazın sonuna doğru alacağım için kafam karıştı. Bir diğer nokta ise eğer 2023 Eylül'de çıksa bile Pro modelinin fiyatı ne kadar olur? Bir de bu tarih gerçek olabilir mi?

Öncelikle herkese iyi sosyaller. Bu yaz iPhone 14 Pro almayı düşünüyorum. Amerika'dan alacağım için 14 Pro 18.000TL'ye denk geliyor IMEI ile beraber 21.000 civarı tutuyor. Fakat bazı yerlerde gördüğüm üzere yeni iPhone serisi eylül 2023'te çıkacak deniliyor ben de yazın sonuna doğru alacağım için kafam karıştı. Bir diğer nokta ise eğer 2023 Eylül'de çıksa bile Pro modelinin fiyatı ne kadar olur? Bir de bu tarih gerçek olabilir mi?

2023-2024 arası bence ve 60k olabilir.

Öncelikle herkese iyi sosyaller. Bu yaz iPhone 14 Pro almayı düşünüyorum. Amerika'dan alacağım için 14 Pro 18.000TL'ye denk geliyor IMEI ile beraber 21.000 civarı tutuyor. Fakat bazı yerlerde gördüğüm üzere yeni iPhone serisi Eylül 2023'de çıkacak deniliyor ben de yazın sonuna doğru alacağım için kafam karıştı. Bir diğer nokta ise eğer 2023 Eylül'de çıksa bile Pro modelinin fiyatı ne kadar olur? Bir de bu tarih gerçek olabilir mi?
Merhaba reis konuyla pek alakalı değil ama Ocak 1 den itibaren kayıt ücretleri 5700TL civarı oldu haberin olsun.

Merhaba reis konuyla pek alakalı değil ama Ocak 1 den itibaren kayıt ücretleri 5700TL civarı oldu haberin olsun.
6091TL olmuş tam özür diliyorum.

Her yılın Eylül ayının son haftalarında çıkar iPhone modelleri. Lakin Türkiye'de seçimlerden sonraya denk geldiği için fiyat öngöremiyorum. Bu tamamen seçimin sonucuna göre değişir Dolar/TL paritesi. O yüzden fiyatını şimdiden tahmin etmek çok zor.

Birden fazla model çıkacak 800 ila 1500 dolar arasında olur modeller, tabi o zaman dolar ne kadar olur bilinmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı