"Bir sorun oluştuğundan PIN'iniz kullanılamıyor" hatası

jfkforum

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Prodüktör
Selamlar, bilgisayarımda olan bir hatadan dolayı temiz önyükleme yapmam gerekti, Technopat Sosyal'den bulduğum bir makaleyi uygulayıp yeniden başlattım fakat sanırım PIN ile ilgili bir işlemde kapandı. Şimdi bana ekranda bu hatayı veriyor ve hiçbir işlem yapamıyorum. PIN'imi ayarla seçeneği tepki vermiyor.

Denediğim şeyler:
Maalesef bir geri dönüş noktası yoktu.
Komut istemcisi ile başlatıp kullanıcı parolalarını sıfırladım.
Başlatma sorun gidericisini çalıştırdım.
Güvenli modda çalıştırmayı denedim.
Komut istemi ile yeni kullanıcı ekleyip oradan girmeye çalıştım ancak kullanıcı gözükmüyor bile.

Bu işlemi elle CMD üzerinden geri açabileceğim bir kod var mıdır? Ya da farklı bir çözüm.

Dosya Ekleri

• 16054522993584387667678911701047.jpg
    16054522993584387667678911701047.jpg
    152,4 KB · Görüntüleme: 1.819
Sorun da bu pın'i yeniden ayarlama seçeneği çalışmıyor zaten :) pın ile ilgili tüm hizmetler devre dışı.

Bir yerde pin kırma ISO'su vardı ama çalışır mı bilmiyorum, bakayım olmazsa linkini atarım Windows 10 değil mi?
1,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Deneyin yardımcı olacağım konu takibimde.

Sırayla deneyin.
İlk yöntemde bende CMD erişim kısmına atandığı zaman açılmıyor. Çünkü sistem hizmetleri kapalı. Demek istediğim buydu.
İlk yöntemde bende CMD erişim kısmına atandığı zaman açılmıyor. Çünkü sistem hizmetleri kapalı. Demek istediğim buydu.
İkinci makalenin ise konuyla bir alakası yok. Şifremi biliyorum, giremiyorum.
Sorunu çözemeyip format attım, teşekkürler.

Son düzenleme:

İkinci makalenin ise konuyla bir alakası yok. Şifremi biliyorum, giremiyorum.
Sorunu çözemeyip format attım, teşekkürler.
Format attığınızda düzeldimi acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı