"Bir sorun oluştuğundan PIN'iniz kullanılamıyor" hatası

Egewindows10

Femtopat
Daha fazla  
PC'de oturum açamıyorum. Neden böyle oluyor?

16573757448723892522417832862733.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
PIN'imi ayarla deyip adımları takip edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PIN'imi ayarla deyip adımları takip edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oturum açma ekranı gelmiyor gelişmiş seçeneklere girdiğimde her birini denediğimde de beni e-posta şifremi girmeye atıyor giriyorum fakat parola yanlış diyor. Kaç kere sıfırladım denedim şifre yanlış diyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Oturum açma ekranı gelmiyor gelişmiş seçeneklere girdiğimde her birini denediğimde de beni e-posta şifremi girmeye atıyor giriyorum fakat parola yanlış diyor. Kaç kere sıfırladım denedim şifre yanlış diyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Bende aynı sorunu yaşıyorum kafayı yiyeceğim ne format atılıyor ne de sistem geri yükleme noktası geliyor parolaya yanlış diyor, hiçbir şeye erişemiyorum.

Boş bırakıp denediniz mi?

Geri
Yukarı