Bir sorun sorun gidericinin çalışmasını engelliyor

Herobrine

Hectopat
Arkadaşlar şu anda sistemde 4 sorun var;

Ekran kartı sürücüsü yüklenmiyor. (Kart yoktu, taktım ve güncelleme olmadı)

Sorun giderici "Bir sorun sorun gidericinin çalışmasını engelliyor" hatası veriyor. (4-5 gündür böyle)

Aygıt Yöneticisi "Bir yönetici tarafından engellendi" hatası vererek açılmıyor. (Bugün itibariyle böyle)
Windows 10 Fotoğraflar uygulaması başlatılamıyor. (4-5 gündür böyle)

Sabahtan beri uğraşıyorum. Bu CMD ve Powershell olaylarını denedim ancak hata verdi, sonuç alamadım. Hesabı yönetici yaptım yine olmadı. Gizli yönetici hesabı aktif hale getirdim yine olmadı.

Ayrıca sistem geri yüklemede ve onarımda hata veriyor. Format atmak istemiyorum. Güncellemeyle alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü son sürüme güncelleyeli aylar oldu.

368002368003368004368005

Son düzenleyen: Moderatör:
Son zamanlarda bilgisayarına yüklediğin yabancı veya hile programı var mı ? Sanırım güzel bir virüs kapmışsın :( Virüsün detaylarını tam bilmiyorum tek çözüm format değil, ama elimizde şuanlık format dışında bir seçenek yok.

Son zamanlarda bilgisayarına yüklediğin yabancı veya hile programı var mı ? Sanırım güzel bir virüs kapmışsın :( Virüsün detaylarını tam bilmiyorum tek çözüm format değil, ama elimizde şuanlık format dışında bir seçenek yok.
Malware'de tarattığımda 180 tehdit çıktı. Aynı şeyleri tekrar denedim olmadı. Önceleri Adwcleaner'de tarattığım zaman 2-3 tehdit çıkıyordu. Ben de kararı aldım, format atacağım. Ancak size bir sorum var. Şimdi indirilenler klasöründe 300GB filmler var. C ve D diski var. D diski yani formattan önce dosyalarımı vs. kaydettiğim disk, 200GB boyutunda. İndirilenler klasörünü silmeden, sadece Windows silip, kurulum işlemi yapabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı