Bir tablete başka tabletin ekranı takılır mı?

Blurest

Decapat
Daha fazla  
Elimde 2 tablet var biri Samsung Tab A6 smt280Q, iç ekranı kık görüntü gelmiyor.
Diğeri Tab3 onun sorunu yok. Tab 3 inanılmaz yavaş olduğu için ve çoğu uygulamanın desteği kesildiği için onun ekranını söküp Tab A6 ya taksam olur mu? Çalışır mı? Söküp takmayı biliyorum ama çalışır mı bilmiyorum. Teşekkürler şimdiden.

Elimde 2 tablet var biri Samsung Tab A6 smt280Q, iç ekranı kık görüntü gelmiyor.
Diğeri Tab3 onun sorunu yok. Tab 3 inanılmaz yavaş olduğu için ve çoğu uygulamanın desteği kesildiği için onun ekranını söküp Tab A6 ya taksam olur mu? Çalışır mı? Söküp takmayı biliyorum ama çalışır mı bilmiyorum. Teşekkürler şimdiden.
Tableti satıp, ekran alın para anca öyle kurtarılır. Olmaz.

Flex kablolarının aynı olması lazım dokunmatik kablosuda dahil.
Pek bir bilgim yok mantık olarak olur ama pratikte bilemiyorum bana güvenip iş yapma ben sadece takılabilir dedim çalışır mı bilemem.

Geri
Yukarı