Bir takım Valorant sorunları

S3NTURK

Centipat
Daha fazla  
Valorant bir adet eğlencesine derecesiz veyahut spike hücum oynamak adına açtığım bir hesabım var, ve bir adette asıl hesabım bulunmakta, sorun şu ki asıl hesabımda düşük ayarlarda oynarken yan hesabımda Full ayarlarda oynayabiliyorum ve ben cidden bunu anlamış değilim.

Asıl hesabımda yaşanan sorunlar.

• Ara ara droplar.
• Texture yüklenmeme (unlost FPS arttırma diye bilinen şu olay)
• Ve ajan seçme ekranı olsun sonrasındaki oyuna geçiş sırasındaki ekran da olsun çok fazla bekleme yaşıyorum.
Yan hesabım ve asıl hesabım arasındaki farklar.
• Asıl hesabımda ajanlar Full açıkken yan hesabımda yarısı açık.
• Asıl hesabımda birkaç adet skin mevcut (amacım hava atmak değil yanlış anlaşılmasın kesinlikle.)
Bu sorunların hiçbirini yan hesabımda yaşamıyorum, asıl hesabımda devamlı olarak yaşıyorum ben bu sorunları buna bir çözüm var mı acaba?
Sorulara açığım, cevaplarım şimdiden teşekkürler.
(Yaşadığım sorunlardan birisine örnek budur, resim internetten bulunmuştur.)

1658511824032.png

Texture sorunu yaşamıyorum hani çok az yaşadım yalan olmasın, kapalı betadan beri oynuyorum 3-5 kere anca denk gelmistir. Ama cidden Smurf hesabım orjinal hesaptan daha akıcı buna ne sebep oluyor bilmiyorum. Ana hesabımda 3 bundle satın aldım ve tüm ajan levelleri full. Smurfte yarısı kapalı aynı şekil ve oyun bariz daha akıcı. Bilinen bir çözüm de bulamadım şu ana kadar. Uzun süredir farkındayım durumun.

Ama cidden Smurf hesabım orjinal hesaptan daha akıcı buna ne sebep oluyor bilmiyorum. Ana hesabımda 3 bundle satın aldım ve tüm ajan levelleri full. Smurfte yarısı kapalı aynı şekil ve oyun bariz daha akıcı. Bilinen bir çözüm de bulamadım şu ana kadar. Uzun süredir farkındayım durumun.
evet benim yaşadığım sıkıntı da tam olarak bu , olurda eğer bir çözüm bulursan benimle paylaşırsan çok mutlu olurum

Geri
Yukarı