Bir Türlü Bitmeyen Altyapı Çalışması

Arkadaşlar Uydunet'i tavsiye ederim. Geçmeyi düşünen varsa hemen geçmeli. Bağlantısı iyi, paketleri güzel ve müşteri hizmetleri en ufak bir arızada hemen yardımcı oluyorlar.

Maalesef oturduğum ilçede Uydunet yok :(

9 gün sonra gelen hort. Hala bir gelişme yok eve kutu bağlanmadı bir şey yapılmadı. Anlaşılan internet okul başlayana kadar gelmeyecek. Sanırsam tek artısı sınav yılında rahatça ders çalışabileceğim.

Çok güzel haberler ile geldim bugün mutluluktan uçtum adeta. Türk Telekom çalışanları bugün gelmişler ve kutu bağlamışlar apartmana. Bundan sonra gidip istediğim iss den hizmet almaya başlayabilir miyim yoksa daha başka işlem mi gerekiyor ?

Türk Telekom'u arayıp altyapının hazır olup olmadığını sorun. Bunun dışında eğer dışardan kutuya kablo geliyorsa altyapı büyük ihtimal tamamdır ve Türk Telekom'u arayıp başvuru yapmanız gerekmektedir.

Türk Telekom'u arayıp altyapının hazır olup olmadığını sorun. Bunun dışında eğer dışardan kutuya kablo geliyorsa altyapı büyük ihtimal tamamdır ve Türk Telekom'u arayıp başvuru yapmanız gerekmektedir.
Şu an şehir dışında olduğum için ne oldu ne gitti bilmiyorum babam aramıştı akşam kutu taktıklarını söyledi. Ağustos ortası gibi eve gidince işleri halledeceğiz. Şayet ki altyapı hazır değilse daha ne yapmaları gerekiyor biliyor musunuz ?

Şu an şehir dışında olduğum için ne oldu ne gitti bilmiyorum babam aramıştı akşam kutu taktıklarını söyledi. Ağustos ortası gibi eve gidince işleri halledeceğiz. Şayet ki altyapı hazır değilse daha ne yapmaları gerekiyor biliyor musunuz?

Mevcut durumu görmem gerekiyor veya detayıyla bilmem gerekiyor. Bunun dışında herhangi bir bilgi vermem yanlış olur.

Benim sokağı da kazdılar, bişiler yaptılar, binaya kablo çektiler baktım kablolara; hipernet kabloları. Aylardır bu şekilde duruyor, arayıp soruyorum ne zaman geçiyorum hipernet'e diye bilen yok. Yakındaki Turk Telekom binasına gittim, müdüre kadar çıktım. Eylül'de inşallah dedi bekliyoruz.

Umarım benimki de hazırdır daha fazla beklemek istemiyorum :(.

Evet dün eve geldim ve babamın dediği kutu portmuş. (adını tam bilmiyorum yanlış olabilir) 50-70 cm yüksekliğinde ki bu kutu apartman duvarının hemen dibinde. Biz de bugün -maalesef- Türk Telekom'a başvuru yaptık ve bize internet bağlayabiliceklerini fakat adsl mi vdsl mi olduğunu bilmediklerini çünkü altyapı yeni olduğu için tam bilgi alamadıklarını söylediler. Ve bize cumartesi öğlene randevu verdiler. Artık Türk Telekom internetim olacak diye üzülsem mi, yoksa aylar sonra internetim olacağı için sevinsem mi karar veremedim.

Umarım benimki de hazırdır daha fazla beklemek istemiyorum :(.

Evet dün eve geldim ve babamın dediği kutu portmuş. (adını tam bilmiyorum yanlış olabilir) 50-70 cm yüksekliğinde ki bu kutu apartman duvarının hemen dibinde. Biz de bugün -maalesef- Türk Telekom'a başvuru yaptık ve bize internet bağlayabiliceklerini fakat adsl mi vdsl mi olduğunu bilmediklerini çünkü altyapı yeni olduğu için tam bilgi alamadıklarını söylediler. Ve bize cumartesi öğlene randevu verdiler. Artık Türk Telekom internetim olacak diye üzülsem mi, yoksa aylar sonra internetim olacağı için sevinsem mi karar veremedim.
Hocam az da olsa kötü de olsa hiç yoktan çok iyidir :) Beğenmesseniz değiştirirsiniz. Taahütsüz yaptırın.

Bencede hiç yoktan iyidir ama annem dün 24 ay taahhüt vermiş:cry:. Neyse internet bağlanınca pişman olup olmadığını görürüm.:LOL:

İnternet yaklaşık 3 saat önce bağlandı fakat bir sorun yaşamaktayım. Chrome'a girince Türk Telekom tek şifre hesabı gibi bişey oluşturmamı istiyor oluşturuyorum. Fakat şifreyi sürekli yanlış girdiğimi söylüyor fakat şifrem doğru. Ne yapabilirim?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı