Bir yerlerimi çatırdatmaktan vazgeçemiyorum

Makaleler
3
Merhabalar, ben sürekli ayak parmaklarımı (bir kemiği aynı anda 2 yerden), el parmaklarimi (bir kemiği aynı anda 4 ayrı yerden), boynumu (2 ayrı yerden), el ve ayak bileklerimi (2 yerden), omurgamı (3 adet yerden), dizlerimi ve bacak ile gövde arasındaki birleşim yerini her gün çatırdatmaktayim. Bir türlü şu huydumdam vazgeçemedim. Yardımcı olur musunuz? Sağlığımı çok fazla tehlikeye atıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı şeyleri ben de yapıyorum, ben geliştirdim. El baş parmağı ile bilek arasında bulunan kemiği kıtlatıyorum, ayak baş parmağı ile bilek arasında bulunan kemiği kıtlatıyorum, senin kıtlattıklarının hepsini yapıyorum, omzumu kıtlatıyorum ama omurga olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı şeyleri ben de yapıyorum, ben geliştirdim. El baş parmağı ile bilek arasında bulunan kemiği kıtlatıyorum, ayak baş parmağı ile bilek arasında bulunan kemiği kıtlatıyorum, senin kıtlattıklarının hepsini yapıyorum, omzumu kıtlatıyorum ama omurga olmuyor.
Omurga başa bela. Nasıl yenebilirim?

Burada kendinizi kontrol edebilecek sizsiniz, insan özgür iradeye sahiptir. Yapmamak sizin elinizde, yapmayacağım deyin ve yapmayın. Bu kadar basit. Bu durumdan rahatsızsınız zaten, yapmayın.

Geri
Yukarı