Bira önerisi

Bunun hakkında evet ya da hayır diyemem. Her insanın bünyesi ve alkole karşı olan toleransı farklıdır. Tat özelinde yorumlamam gerekirse en bulaşılmayacak biralardandır Efes Extra. Eğer yüksek alkollü bira tüketmek istiyorsanız Amsterdam Efes Extra'nın yanında daha iyi kalır. Yine de alkolün kafa olmaktan ziyade keyif amaçlı ve kararında tüketilmesi gerektiğini, forumun artık ''Abi'' sınıfında yer alan bir üyesi olarak belirtmemde fayda olacaktır 🙂 .
Kanka 18 yaşındayım ve hiç sarhoş olmadım doğru düzgün alkolde almadım bir kere sarhoşluğu tatmak istiyorum. Merak ediyorum kafanın güzel olmasını.

Kesinlikle bud. O kadar güzel ki geçenlerde tekele mavi efes almak için girdiğimde bunun kutu halini gördüm, sevinçten az kalsın dolabı kırıyordum. 70 liraya %4.5 alkol oranı deyip geçmeyin. Bunun tadı hiçbir birada yok. Adamlar yazmışlar zaten kutunun üstüne "bizim ürettiğimiz biranın muadilini neden bulamadığınızı hiç düşündünüz mü?" diye. Daha ne olsun. Bak aklıma girdin hafta sonu gidip biraz daha alayım.

Kanka 18 yaşındayım ve hiç sarhoş olmadım doğru düzgün alkolde almadım bir kere sarhoşluğu tatmak istiyorum. Merak ediyorum kafanın güzel olmasını.

Güzel bir his değil. Vücudun ısınıyor ve ne kadar hareket edersen et asla yorulduğunu hissetmiyorsun. Bir de aşırı dans etme isteği geliyor neden bilmiyorum. Eğer tek başınaysan eğlenceli olabilir ama başkalarıyla içme. Ortaya kötü sonuçlar çıkıyor her türlü.

Güzel bir his değil. Vücudun ısınıyor ve ne kadar hareket edersen et asla yorulduğunu hissetmiyorsun. Bir de aşırı dans etme isteği geliyor neden bilmiyorum. Eğer tek başınaysan eğlenceli olabilir ama başkalarıyla içme. Ortaya kötü sonuçlar çıkıyor her türlü.
Birde sanırım sabahleyin baş ağrısı falan yapıyor. Kusmada olabiliyor. Benlik işler değil zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı