Bira sarhoş yapar mı?

Merhaba.
Ben birkaç yudum hariç hiç alkol tüketmedim ve yakın zamanda bremen adlı birayı içmeyi düşünüyorum.
Tamamını veya yarısını tüketmek sarhoş, koku, mide bulantısı/kusma gibi şeyler yapar mı? Veya bunların olamaması için ne kadar içmem uygun olur.

Sarhoş veya diğer sıkıntıların olması senin bünyeye bağlı. İçeceksen yanında her ihtimale karşı güvendiğin biri olsun. Tavsiyem sek gazoz içer gibi değil yanında çerez, cips veya kaşar peyniri ile destekle.

Sarhoş veya diğer sıkıntıların olması senin bünyeye bağlı. İçeceksen yanında her ihtimale karşı güvendiğin biri olsun. Tavsiyem sek gazoz içer gibi değil yanında çerez, cips veya kaşar peyniri ile destekle.

Hocam biraz araştırdım 25'lik efes malt şişe diye bir şey gördüm sizce ilk içim için uygun mudur ve hepsini bitirmek kafa yapar mı sonra eve gelince peder ile papaz olmayayım.

Hocam biraz araştırdım 25'lik efes malt şişe diye bir şey gördüm sizce ilk içim için uygun mudur ve hepsini bitirmek kafa yapar mı sonra eve gelince peder ile papaz olmayayım.

İç birini fark etmez kırmızlar hariç. Bünyeye bağlı diyoruz kafa yapıp yapmayacağı hocam üstte dedim ya. Ailenden habersiz de içme ayrıca gizli saklı olmaz üstte dediğim mesajı tekrar anlayarak oku.

Etmez, bira ile sarhos olmak icin art arda 4-5 tane atman lazım.

Kafa yapsa bile babanı gordugun zaman alakası kalmaz. 1 bira ile cakır bile olmazsın, aşırı cis yapar bira anlarsa oradan anlar. Kafan güzel olsun istiyorsan 35'lik viski, votka al.

Yeni konular

Geri
Yukarı