Birçok Şeyi Erteliyorum

thatif

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba değerli forum üyeleri geçtiğimiz haftalarda güzel şekilde ders çalışan ben nedense bu hafta sürekli erteliyorum. Ne yaptığımı bilmiyorum. Telefon oynuyorum, yatağın içine giriyorum vs. bunlardan nasıl kurtulabilirim? Ders çalışma planı ve programı nasıl yapabilirim bunu da yapamıyorum bunun içinde yardımcı olur musunuz ve bu plan programlara için bir internet sitesi var mı? Varsa linkini atar mısınız? Teşekkür ederim.

Ders çalışmamak. Bunu ertelemek tembellikten kaynaklı bence. Bende şu an böyleyim. Kolaya kaçıldığı için olabilir. Tonguç izle bence. Tonguç benim hoşuma gidiyor. Anlatımı ve çizimler falan güzel bence. Okuldaki gibi sıkıcı değil.

Hiç sorma hocam bende 1 hafta tatil yapayım dedim tüm düzenim bozuldu yarın başlarım diye diye.

Mantıkken tatil dinlenmek için var. 15 tatilde niye ders çalışıyoruz.

Screenshot_1.png

Tüm sınavları son gün çalışarak geçerdim. Lise ve üniversite zamanlarının tadını çıkartmayı bil hocam. Tavsiyem budur. Çok özlüyorum. :(

Merhaba değerli forum üyeleri geçtiğimiz haftalarda güzel şekilde ders çalışan ben nedense bu hafta sürekli erteliyorum. Ne yaptığımı bilmiyorum. Telefon oynuyorum, yatağın içine giriyorum vs. bunlardan nasıl kurtulabilirim? Ders çalışma planı ve programı nasıl yapabilirim bunu da yapamıyorum bunun içinde yardımcı olur musunuz ve bu plan programlara için bir internet sitesi var mı? Varsa linkini atar mısınız? Teşekkür ederim.
Ertelemeyi erteleme felsefesini benimserseniz hayatı buga sokmuş olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı