Bireysel oynayabileceğim PVP oyun önerisi

Ozy Bird

Hectopat
Daha fazla  
Ben sadece LOL oynuyorum. Oyun keyifli ve güzel ama bazen berbat takımlar geldiğinde hayatımı sorguluyorum. O yüzden kendime alternatif bir oyun istiyorum.

İstediğim oyunun özelliklerini şöyle sıralamak istiyorum.

1. Kendi hatamdan kendim sorumlu olayım.
2. Diğer oyuncularla rekabet içinde olabileyim.
3. İlerleme hissiyatı olsun.
4. Karakterimi geliştirebileyim.
5. Çevrim içi bir oyun olsun.
6. Para ödeyerek gelişim olmasın.

Ben MOBA ve MMO dışında pek fazla oyun çeşidi bilmiyorum. Bu istediğim hangi oyun özelliklerine giriyor? Yoksa böyle bir oyun yok mu? :D

Diablo tarzı oyunlara yönelebilirsin. Diablo 2 öneririm. Eski oyundur ama zevklidir.
Satın almadan deneme sürümlerini oynayıp karar vermeni öneririm.
Blizzard Entertainment: Diablo 2
Blizzard Entertainment:Diablo III
Path of Exile on Steam
Hack and slash ağırlıklı oyunlar hepsi. PVP ya yok yada çok zayıf.

Bu oyunların hepsini ve üstüne Torclight serisini de oynadım. PVP yönleri zayıf veya çok problemli olduğu için sarmadılar.

O kadar karakterimi güçlendiriyorum zahmet veriyorum yapay zeka bot canavarları yenmek için olmasın :D

Hack and slash ağırlıklı oyunlar hepsi. PVP ya yok yada çok zayıf.

Bu oyunların hepsini ve üstüne Torclight serisini de oynadım. PVP yönleri zayıf veya çok problemli olduğu için sarmadılar.

O kadar karakterimi güçlendiriyorum zahmet veriyorum yapay zeka bot canavarları yenmek için olmasın :D
Dostum maalesef firmalar insanların bu PvP hırsını paraya çevirmek için P2W olayına geçtiler. Başka da P2W'siz PvP çıkarmadılar çünkü kara geçemediler bekledikleri kadar sanırım. Aslında gerçekten savaşmak istiyorsan daha zor oyunlara yönelebilirsin. Kendinden çok daha güçlü bir botla savaşmak daha fazla keyif verecektir. Dark Souls belki kötü bir örnek olabilir fakat aklıma ilk bu geldi. Fakat illa ki PvP diyorsan benim bildiğim öyle bir PvP yok varsa söyle ben de bir bakayım özledim çünkü :D

Dostum maalesef firmalar insanların bu PvP hırsını paraya çevirmek için P2W olayına geçtiler. Başka da P2W'siz PvP çıkarmadılar çünkü kara geçemediler bekledikleri kadar sanırım. Aslında gerçekten savaşmak istiyorsan daha zor oyunlara yönelebilirsin. Kendinden çok daha güçlü bir botla savaşmak daha fazla keyif verecektir. Dark Souls belki kötü bir örnek olabilir fakat aklıma ilk bu geldi. Fakat illa ki PvP diyorsan benim bildiğim öyle bir PvP yok varsa söyle ben de bir bakayım özledim çünkü :D

Aslında ben P2W olmaması için oyunun parasını da ödemeye razıyım. WOW öyle bir oyun ama onunda oyun motoru gıcığıma gidiyor akışkan ve eğlenceli gelmiyor bana.

Öyle çok sağlam botlara karşı mücadele edeceğim bir oyunu da tavsiye olarak alabilirim tabi ki neden olmasın :)

Albion Online bakabilirsin. Ultima Online benziyor.
New Sandbox MMORPG | Albion Online

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayriyeten 2018 senesinde çıkacak olan Bless Online kontrol edebilirsin. Aylık ücret ile Steam üzerinden sunulacak.
Bless Online on Steam

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Albion Online bakabilirsin. Ultima Online benziyor.
New Sandbox MMORPG | Albion Online

Ayriyeten 2018 senesinde çıkacak olan Bless Online kontrol edebilirsin. Aylık ücret ile Steam üzerinden sunulacak.
Bless Online on Steam

Albion'a hemen bakacağım Bless Online'ı da takip edeceğim yardımcı olduğun için sağol :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı