Biri babanız olsaydı o kim olurdu?

Konuyu fazla ciddiye almışsınız 😀.

Vito Corleone diyorum ben. Tüm gün evde puro içer harçlık istediğim zaman "sana reddedemeyeceğin bir teklifim var" derdi.

Bu konu da açıldıysa artık sınır kalmamıştır. Yakında ebeniz kim ananız kim diye buralar dolar.

Konuda baba seçenlerin hepsine profil resmimdeki yeter diyeceğim ama, baba seçenlere babalık yapmaz.

Benim de babamla aram iyi değil ama ne yapabiliriz ki her ne kadar sevmesekde baba babadır. Başka biriyle değişeceğime babasız kalmayı tercih ederim.

Şaka bir yana tabii ki babamı film karakteriyle falan değişmezdim. Ancak onun kişiliğini değiştirebilmek isterdim, farklı fikirde olduğu konularda beni aşağılamasın veya küfür etmesin mesela.

Bende aynısı. Ama bazı insanlar asla değişmek istemezler olduğu gibi kabullenmek en iyisi. Zaten sonsuza kadar babamızın sözünü dinleyeceğiz diye bir şey yok. Çok da kafaya takmamak lazım.Eskiden bana hakaret ettiğinde gerçekten böyle miyim diyordum psikolojim bozuluyordu ama şimdi sorun onun kişiliğinde diyorum

Düşünsene babanın yerine başka bir isim veriyorsun ve baban bir gün bunu okuyor🙁
Babam bana babalık yapsaydı. Annemle ben 1 yaşımdayken boşanıp Balıkesir'e gidip evlenmezdi. Benle anneme bir ev alırdı. Yıllardır anneannemde kalmazdık. En son yüzyüze 2018'de görmüştüm. O da 1 günlüğüne onların evine yani Balıkesir'e gitmiştim. Ama yeni karısı çocuk doğuramıyor :). Yani tek çocuğu benim , fakat arayıp sorduğu yok. Herkes sizin gibi değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Babam bana babalık yapsaydı. Annemle ben 1 yaşımdayken boşanıp Balıkesir'e gidip evlenmezdi. Benimle anneme bir ev alırdı. Yıllardır annanemde kalmazdık. En son yüz yüze 2018 de görmüştüm. Oda 1 günlüğüne onların evine yani Balıkesir'e gitmiştim. Ama yeni karısı çocuk doğuramıyor :). Yani tek çocuğu benim, fakat arayıp sorduğu yok. Herkes sizin gibi değil.

Ne yazık ki Türkiye de insanlar çocuk yetiştirmek nedir bilmiyor, en azından büyük kısmı. İnsanımız sevgiden bir haber.

Geri
Yukarı