Biri ile derdimi paylaşsam canını sıkar mıyım?

Bak bu konuda hak veriyorum. Hocalar gidip söylüyor hemen. Ben 10. sınıfta çantamda rakı yakalattım mesela. 5 dakika içerisinde eve haber gitmiş.
Rakı yakalatmak da şimdi söylenecek şey🤣 Kişisel problemlerde vs. sır tutarlar genelde.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE ve @Ülküsüz tekrardan merhabalar. Bugün o bahsettiğim bana idolüm diyen kız ile konuştum, yanıma bile gelmedi. Arkadaşlarına açıkladım onlar da kıza söyledi. N'apim dedi. Ya insanlar nasıl bu kadar beş para etmez karaktere sahip oluyorlar?
Merhaba. Nedenini sorgulamakla vakit kaybetmeni önermem, bundan sonra kendini düşün. Ben bugüne kadar insanlarla olan ilişkilerimde hiç kazık yemedim çünkü herkese gerektiği kadar değer verdim. (vermedim)

Kız belki seninle eğlenmek istemiştir, belki de gerçekten idolü olarak görmüştür ama tanıdıkça düşünceleri farklılaşmıştır; bunu bilemeyiz. Yapman gereken kendine odaklanmak. Gereksiz insanların gereksiz sözlerine kulak asma.

Merhaba. Nedenini sorgulamakla vakit kaybetmeni önermem, bundan sonra kendini düşün. Ben bugüne kadar insanlarla olan ilişkilerimde hiç kazık yemedim çünkü herkese gerektiği kadar değer verdim. (vermedim)

Kız belki seninle eğlenmek istemiştir, belki de gerçekten idolü olarak görmüştür ama tanıdıkça düşünceleri farklılaşmıştır; bunu bilemeyiz. Yapman gereken kendine odaklanmak. Gereksiz insanların gereksiz sözlerine kulak asma.

Evet hocam. Kafama takmayacağım. Bu arada bahsettiğim hocamın kendisi gelip benimle konuştu. Bugün nasılsın diye sordu. Sonra bu utangaçlığını yeneceğiz dedi.

Merhabalar.
14 yaşındayım. Bir sorunum var. Biri ile paylaşmak istiyorum. Bir öğretmenim. Normalde onunla konuşmazdım ama bana daha önce bir sorunun mu var diye sormuştu ve bir sorunun olursa bana anlatabilirsin dedi. Sizce onunla konuşmalı mıyım? Canını sıkarım diye korkuyorum. Size de derdimi anlatabilirim isterseniz.
kozmoneuste#9226 discord'um bu. Birçok insanın derdini dinledim, bana anlatabilirsin.

Geri
Yukarı