Birileri hesaplarıma sızıyor

Dnzistnblu

Hectopat
Önce Steam hesabımda birileri tüm arkadaş listeme bedava 50dolar diye link gönderdi şimdi ise Instagram hesabımda borsa konulu postlar ve hikayeler atılmaya başlandı ne yapabilirim bu konu hakkında?

Önce Steam hesabımda birileri tüm arkadaş listeme bedava 50dolar diye link gönderdi şimdi ise Instagram hesabımda borsa konulu postlar ve hikayeler atılmaya başlandı ne yapabilirim bu konu hakkında?

Benim de Steam hesabıma Vietnam'dan giriyorlar normaldir.

Şifrelerinizi değiştirip format atın virüs var galiba.

Benim de bir Rus ekip beşimde önce Steam sonra Disney Plus sonra Netflix hesabına sızdılarda hepsini aldım geri.

Tüm hesapların şifrelerini bir birleriyle aynı olmayacak şekilde değiştirin nasıl hatırlayacağım? Sorusunu sormadan ben söyleyeyim bir kağıda yazın veyahut ailenizle yaşıyorsanız telefonlarından fotoğrafını çekin istemem onlar bilmesin derseniz kağıda yazın bilgisayariniza notlara yazın vs çözüm bol.

Crack Windows etekinleştirme ile bilgisayarıma sizilmişti 1 yıl önce. Bir de geçen ay sızıldı GTA Vice City mod yüzünden verilerim Yandex'e yedekleniyordu.

Geri
Yukarı