Birini engelleyince begenmeler gider mi?

theygone

Centipat
Daha fazla  
Kız arkadaşımla yeni sevgili olduğumuzda bir çocukla konuşmalarını gördüm ve flört gibiydi, sonrasında engelledi gözümün önünde ben de çocuğa istek atmıştım ne kadar zaman önce. Her neyse çocuk isteğimi bugün kabul etti. Ne göreyim, beğenmeler duruyor. Hesaptaki engeli açmış şeklinde yorumladım, ayrılmayı düşünüyorum. Sizce ne yapılmalı? Instagram'in hata payi var midir?

Engellenince takipten çıkıldığı için (bahsedilenin hesabı gizli) beğenilerde gidecek. Eğer beğeni var ise engellememiştir. Madem isteği kabul etti baksana çocuğun takipçilerine? Kız var mı orada. Var ise engellememiştir.

Engellenince takipten çıkıldığı için (bahsedilenin hesabı gizli) beğenilerde gidecek. Eğer beğeni var ise engellememiştir. Madem isteği kabul etti baksana çocuğun takipçilerine? Kız var mı orada. Var ise engellememiştir.

Dostum takipcilerinde yok olsa zaten kizdan da bakardim ama begenilenlerde var.

engelledigini gördüm ve eminim fakat acmis herhalde ama takiplesmiyorlar

Ben bu konuda üstelemek istemiyorum yüzsüzlük yapmakta istemiyorum açmadım deyip duruyor kırpılmış SS atıyor. Demek ki vakti gelmiş bazı şeylerin. Hadise şu arkadaşlar fazla sevmeyin, iyi aksamlar.
Kızın takip ettiklerine veya oğlanın takipçilerine/takip ettiklerine baksana?

Hocam gitmiyor diye biliyorum eğer yeni güncelleme geldi ise. Kendinizin beğeniyi çekmesi gerek.

Ama kız arkadaşınıza hiç güvenmediğinizi hissettim. Buradaki cevaplara göre ayrılmayı filan söylemişsiniz. Bence ilişkinizi gözden geçirin. Buradaki cevaplar tatmin etse bile güvensizlik ileride başka sorunlara yol açar. Özellikle sizleyken başka biri flört tarzı bir konuşma sizi sarsmış belli

Geri
Yukarı