WhatsApp Engelleyince Sohbetin Silinmesi

Oikkesh

Kilopat
Bir arkadaşımı yanlışlıkla engelledim, engeli kaldırdıktan sonra o arkadaşımla olan konuşmamız silinmiş. Sadece o arkadaşımla olan konuşmayı geri getirmenin bir yolu var mı? Diğer türlü WhatsApp'ı silip, tekrar kurup sohbet yedeğini kurmam gerekiyor.

Arkadaşımla sistemi deneme amaçlı engelleme yapmıştık bizde. Herhangi bir silinme durumu olmadı. Sanırım baştan kurmanız lazım başka bir yolu olduğunu sanmıyorum.

Birini engellediğinizde sohbet geçmişi silinmez. Bir şekilde ek olarak siz silmişsinizdir.
Sanırım şikayet et ve engelle dedim o yüzden konuşma silindi ek olarak silmedim.
Tamamdır şimdi baktım da şikayet et ve engelle diyince sohbet siliniyormuş. Ama benim sorum bu değildi. Yedeklerden sadece o sohbeti geri getirebilir miyim? WhatsApp'ı silip tekrar kurunca bütün sohbetleri geri yüklüyor en kötü ihtimal öyle yapıcam. Tek sohbet geri getiriliyor mu onu öğrenmek istiyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı