Birini üzdüğünüz için pişman oldunuz mu?

Evet kişi aynı kişi ve gerçekten kırdım onu sanırım şu anda beni veya kendini bir pislik gibi görerek ağlıyor.

Bir yakın arkadaşımsa özür dilerim. Sevmediğim bir insansa inadına 50 kere uyarıncaya kadar yaparım. Ailemden biriyse dünyam başıma yıkılır.

Bir gün arkadaşımlaydım geziyorduk falan girdik internet kafeye saat 10 sabah girdik işte oynuyoz CS 1.6 girelim dedi girdik beraber bayağı kapışmalı falan sonra bir kız geldi o zamanlarda 16'yız yaş olarak sonra kız dedi ki bende oynayabilir miyim? - Tamam. Dedik. Arkadaşım kıza aşık oldu falan kız bayağı iyi oynuyor arkadaşım kızla aynı takımda oldu yeniyorum falan kızdan oynamayı unuttu kız bana akşam 8'de tel nosu verdi arkadaşımda istedi vermedi akşam aradı beni konuştuk işte ben sana falan dedi xD sonra arkadaşımın aşık olduğunu anlamadım ben sonra kız bana aşık oldum dedi kız sana aşık oldum dedikten sonra sonra kapattım telefonu arkadaşım arayıp dedi aşık olduğunu ben sinirden 3 gün konuşmadım sinir yani arkadaşıma değil kıza da değil geceleri uyuyamadım kız benim adresi öğrenip geldi arkadaşım yanımda gördü 1 hafta konuşmadık özür diledim sonra kızı aldım karşıma o zaman benim sevgilim vardı dedim benim sevgilim var arkadaşıma git gerçeği falan anlat dedim barıştık falan sonra kızı daha görmedik
kız npc sanırım.

Geri
Yukarı