Birinin kanıtsız raporlanmasını isteyenler uyarı alsın

Onaylanmasın veya ceza verilsin

• Oy verenlerin toplamı
    91
Hileyi ıspatlaması zor olur. Maç tekrarını atması gerekir oda binbir türlü dert. Hile değilse ban yemez zaten raporla geç.
Ama küfürde kanıt atabilir.

Hileyi ıspatlaması zor olur. Maç tekrarını atması gerekir oda binbir türlü dert. Hile değilse ban yemez zaten raporla geç.
Ama küfürde kanıt atabilir.

Reportlayın Valve halleder diyonuz da adamlar 1 kişinin raporunu dikkat edecek maç tekrarına bakacak evet belki işe yarayabilir ama zor ayrıca maç tekrarını paylaşmanın neresi binbir türlü dert? Herhangi bir uygulama ile yollasın.

Reportlayın Valve halleder diyonuz da adamlar 1 kişinin raporunu dikkat edecek maç tekrarına bakacak evet belki işe yarayabilir ama zor ayrıca maç tekrarını paylaşmanın neresi binbir türlü dert? Herhangi bir uygulama ile yollasın.
Hocam kanıta gerek yok zaten. CS için konuşuyorsanız zaten hile değilse istersen 1K Rapor yesin ban yemez. Valve da zaten bu ihtimalleri düşünüyor bir şey kullanması lazım. Ve Technopat'ta mb sınırı var diye söyledim yoksa Youtube a yükleyebilir ama yükleme hızı düşükse yine adam için zor olucak.
Eğer Rapor la ban yemek o kadar kolay olsaydı ben çoktan ban yemiştim zaten.

Hocam kanıta gerek yok zaten. CS için konuşuyorsanız zaten hile değilse istersen 1K rapor yesin ban yemez. Valve'da zaten bu ihtimalleri düşünüyor bir şey kullanması lazım. Ve Technopat'ta MB sınırı var diye söyledim yoksa YouTube'a yükleyebilir ama yükleme hızı düşükse yine adam için zor olacak.
Eğer rapor la ban yemek o kadar kolay olsaydı ben çoktan ban yemiştim zaten.

O zaman diğer kullanıcılar haksız yere report yapmış olurlar ve Overwatch'a düşmüş olur ayrıca insanlar haksız report yapınca ceza yerse?

O zaman diğer kullanıcılar haksız yere report yapmış olurlar ve Overwatch'a düşmüş olur ayrıca insanlar haksız report yapınca ceza yerse?
Ceza yerse illaki bilgisayarında bir şey vardır. Haksız yere ban yemesi çok zor. Zaten OW ye düşer ordan oyuncular izler oyuncularda hile derse Valve çalışanlarına gider zaten orada kesin karar verilir. OW de zaten Valve kullanıcıların kararlarına göre haraket etmiyor. Etse her gün binlerce haksız banlanan olurdu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ceza yerse illaki bilgisayarında bir şey vardır. Haksız yere ban yemesi çok zor. Zaten ow ye düşer oradan oyuncular izler oyuncularda hile derse Valve çalışanlarına gider zaten orada kesin karar verilir. Ow de zaten Valve kullanıcıların kararlarına göre hareket etmiyor. Etse her gün binlerce haksız banlanan olurdu.

Çok fazla report yiyince sanırım 1 gün ceza alıyordu yanlış hatırlıyor da olabilirim ayrıca Valve çalışanlarını boşuna meşgul etmiş oluyoruz her türlü haksızlık oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı