Birisi T.C. Numaramı bildiği için tehdit ediyor

Beni panel kullandığım için şikayet etcekmiş falan öyle diyorda ben panel bir kere kullandım onu da kendime kullandım bir şey olur mu?
Reşit değilsin, yaptığın eylemlerden sen değil ailen sorumlu olacaktır. Hayat bu yanlışların olacaktır ama onları gizlemeye çalışma, hele ki ailenden asla.

Korkmana gerek yok yapabileceği şey tehdit etmeye devam etmek.

Beni panel kullandığım için şikayet etcekmiş falan öyle diyorda ben panel bir kere kullandım onu da kendime kullandım bir şey olur mu?
Hayır, hiçbir şey olmaz merak etmeyin. Korkunuzu belli ederseniz, tepenize çıkarlar. Cesaretinizden ödün vermeyin.

Hiçbir şey yapamaz, fakat bunların önüne geçmek için bence ailene söyle ve şikayet edin. Öbür türlü bu 11 yaşında eli bir yerinde milletin T.C'sini çalıp ona atarak korkutmaya çalışan veletlerin sonu gelmeyecek.

12 yaşındasınız, panelle işiniz ne sizin? Karşıdaki kişi suçlu, siz de suçlusunuz paneli indirerek. Sizde de suç var.
Bende bilmiyordumki panel ne meraktan indirdim12 yaşındasınız, panelle işiniz ne sizin? Karşıdaki kişi suçlu, siz de suçlusunuz paneli indirerek. Sizde de suç var.

Geri
Yukarı