Birkaç aydır çocuk sürüsüyle uğraşıyorum

Dostum karşında veledler olunca aksiyonsuz bir fikir bu.
Dostum veletlerden bahsetmiyorduk konu aşırı karıştı konuşulan her şeyi unut. Ben bunları döveceğim zaten peşlerinden koştuğumda kaçıyorlar yakalayamıyorumda. Ben bunları dövsem başıma bela almakan korkuyorum sadece. En iyisi ses geçirmeyen bir kulaklık icat etmeliyim sanırım.

Al bir tane doberman besle evde. Dışarı çıkarken yanından götürürsün. Yine ses yaparlarsa ipini hafif gevşetirsin.

Cümleye zaten suçun ailelerde olduğunu söyleyerek başladım

Çok haklısın. Bir tanıdığımın 4 çocuğu var ve en büyüğü 7 yaşında bu tarz insanlara doğum kontrol nedir diye ders verilmeli bizim oksijenimizi boşa harçıyorlar.

Ailesiyle düzgünce konuşun. Çocuklar keko değilse ailesi anlayış gösterir diye düşünüyorum. Eğer kekoysa çocuklar, büyük ihtimal aileleri de öyle tiplerdir. Geriye bu işin hakkı çocuklara biraz dövmek ama dediğim gibi aileleri insan müsveddesiyse başına bela olurlar büyük ihtimal. Takmamaya çalışın. İlla bir şeyler yapıcam diyorsanız çocuklarla konuşmayı deneyin. Neden böyle yaptıklarını sorun. Polise gitmek maalesef çözüm değil ama yine de bir şansını dene istersen malum nasıl bir ülkede yaşadığımız belli...

Dostum sakın dövmek konusundan daha fazla ileriye gitme. Silah falan sakın girme polise giderler sen suçlu olursun aynı şekilde köpekte.

Dostum sakın dövmek konusundan daha fazla ileriye gitme. Silah falan sakın girme polise giderler sen suçlu olursun aynı şekilde köpekte.
Arkadaşlar merak etmeyin köpekle, tabancayla veya pinpon topu ile saldırmayı düşünmüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…