Birkaç aydır çocuk sürüsüyle uğraşıyorum

Keko tipte olması olmaması birşey değiştirmez. Laftan anlamayan çocuğu döveceksin arkadaş. Çok küçüklere karışma ama liseye gidenleri birkaç kişiyle koşeye sıkıştıracan başka çözümü yok. Öyle tanıdıkların yoksa yapacak birşeyde yok.
Bende çok isterim ufacık çocukları şaplaklamayı fakat annesi babası işte dayısı halası babası amcası neyi var neyi yok bu çocuğun? Bilmiyorum ve mahallede bir çok çocuk var hedef ben olmak istemem.

Bende çok isterim ufacık çocukları şaplaklamayı fakat annesi babası işte dayısı halası babası amcası neyi var neyi yok bu çocuğun? Bilmiyorum ve mahallede bir çok çocuk var hedef ben olmak istemem.
Dediğiniz gibi bir sülaleleri varsa zaten burası sizin mahalle Texas'dan gelme. Öyle bir mahallede yaşıyorsanız zaten ben 1 dakka durmam taşınırım.

Eski evimizde aynı durumu yaşamıştık. Çocukların ailesiyle de çok kavga etmiştik, hatta biz susturun şunları dedikçe onlar gaz verip daha da ses yaptırtıyorlardı. Ciddi ciddi gidip hepsini öldürmeyi düşündüğüm de olmuştu. Taşınınca kurtulduk çok şükür. Hiçbirine de hakkımı helal etmiyorum.

Şimdi hem haklısın hem de haksızsın dostum. Çocukların hiçbir suçu yok (bir yere kadar yok) bunu sen de biliyorsun. Bu tamamen ailelerine bağlı bir durum, terbiye aileden çıkma. Ailesi çocuğuna verdiği terbiyeyi, çocuğuyla dışarıya döküyor. Ben bu durumda doğrudan çocuğa bir şey demiyorum mesela (bazı durumlarda). Keko tipleri anlayamıyorum sadece. Yaşını almış ama aklını alamamış, insan kılığına bürünmüş, aklı başı bel altı ya da hayatı iki tespih sallamayla biten, sadece oksijen israfına yol açanlar oluyor. Kafanı dik tutup yoluna devam edeceksin hiç bulaşma ya da bakma.

Durduk yere laf atan tipler var buna rastladım 1-2 kez, hiç ses vermeden devam ettim yoluma.
Dediğiniz gibi bir sülaleleri varsa zaten burası sizin mahalle Texas'dan gelme. Öyle bir mahallede yaşıyorsanız zaten ben 1 dakka durmam taşınırım.
Ya çok kötü anlatmış olabilirim mahalleyi. Hiç kavga etmedim şu mahalleye geldiğimden beri. Pek keko tipe rastlamadım açıkçası sadece sağdan soldan fırlama 10 kişi bıçakla bana saldıracak diye korkmuyorum değil. Neyse keko konusunu kapatalım yoksa aşırı uzayacak. Bu ufak çocukları ya dövmem gerekiyor yada takmamam gerekiyor ki takmamak çok zor bunu herkes biliyor.

Bence bir arkadaş kiralayın mahallede çocukların önünde size atar gider koysun. Siz de bu arkadaşı bir güzel dövün çocukların önünde bunlar veled korkarlar daha bulaşmazlar.

Maddi durumumuz kötü bu yüzden taşınamıyoruz, inanılmaz nefret ediyorum bu semtten zaten. 800 gibi 2+1 ev bulsak ırakta olsak bile kaçıcaz şurdan.

Geri
Yukarı