Birkaç kişiyi sosyal medya/oyun üzerinden bulmam gerekiyor

JMSae

Decapat
2-3 yıl önce bir oyunda karşılaşmıştık ve bende onlara belli bir süre sonra ayıp etmiştim. O zamanki cahilliğimle de pek umursamamıştım, ta ki şu son 3-4 haftaya kadar.
Aklımdan bir türlü çıkmıyorlar ve onları bulup özür dilemek istiyorum. Elimden ne geldiyse yaptım ama bir şey bulamadım.
(Tekrardan o oyunu yükledim onları buldum ancak en son 400 gün önce girmişler, Instagram üzerinden isimleri ve takımlarıyla alakalı araştırmalar yaptım ama bulamadım.)

(Elimde sadece isimleri ve yüzleri var, biliyorum zor bir şey belki de imkansız gibi ama onları bulma konusunda en ufak bir yardım bile benim için önemli)
Yardımcı olacak kişilere şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece isim ve fotoğraf ile kişi bulunmaz. Bence sen en iyisi oyundan yaz, bir gün nostalji olsun diye oyuna girerlerse mesajını görürler belki. Yoksa öteki türlü imkanı yok bulmanın.

Sadece isim ve fotoğraf ile kişi bulunmaz. Bence sen en iyisi oyundan yaz, bir gün nostalji olsun diye oyuna girerlerse mesajını görürler belki. Yoksa öteki türlü imkanı yok bulmanın.
Instagram nicklerini az çok hatırlıyorum bide açıklamasında galatasaray ile ilgili şeyler vardı.
Oradan yola çıkarak bir kaç hesap bulmuştum, olabilir gibi gelmişti :(
Seni hatırlamayacaklarına eminim, takma kafaya.
Hatırlamayacaklarını pek sanmam, uzun bir süre tartışmıştık
Seni hatırlamayacaklarına eminim, takma kafaya.
çok komik değil mi ama
Ukala

Son düzenleme:

Geri
Yukarı