Birkaç Youtuber'la Tanışma

Oyun Tadında

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda bir youtube kanalı açmayı planlıyorum. Çok fazla yatırım yapıcam çünkü ileriye dönük olmasını istiyorum fakat ya tutulamazsam endişesinden kurtulmak için arkama veya rehber olarak youtuberların yardımını istiyorum mesela 'Ruhi Çenet Videoları' adlı kanal ile anlaşmak istiyorum fakat mail yoluyla ulaşamıyorum sizin bildiğiniz bir yöntem var mı varsa lütfen cevap verin.

Mail ile iletişime geçemediysen onların arkadaşları ile iletişime geç. Ruhi Çenet için Alper Süzgün olabilir. Kendisi Burak Oyunda, MuratAbiGF ve Ruhi Çenet gibi kişilerin yakın arkadaşı, grafikeri. :)

Sizinle de tanışabilme gibi bir lüksümüz var mı? :D
Yolda falan veya etkinliklerde tanışma imkanın oluyor. Ben oyun fuarında Recep Bey ve Ali Bey ile tanışma imkanı bulmuştum:) Direk tanışma konusunu kendisiyle görüşeceksin.

Gerçekten iş yapacak sektörde az ve işi çok iyi yapan yok ise, işini iyi yaparsan tutulma ihtimalin yüksek. Youtuber çok destek sağlar mı bilmem.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı