Tanışma

Emel B.

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar, aranızda yeniyim ve bu siteye oglum sayesinde kaydoldum :) Tanışalım isterseniz ben Emel.
Sosyalin yaş ortalamasını merak ettim, en büyük Sosyal üyesi olabilirim sanırım. Sizinkileri de bekliyorum gençler :)

Bu arada sayın yetkililer kuralları okudum, akıllı telefondan dolayı yazabiliyorum. Ama bazen gözümden kaçabiliyor veya anlamayabiliyorum. Bunun için yapabileceğimiz bir şeyler var mı acaba? :)

Genelde bilgisayar ile bilgim yok, günlük hayattan konular için tecrübem vardır :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Moderasyon ekibi, nereden girdiğinize bakmaz ve hiçbir şeyden dolayı ayrıcalık yapmaz. Kuralları okuduğunuza göre daha fazla dikkatli olmalısınız, en ufak hatanızda uyarı alma olasılığınız var :)

Kuralları beğendim gerçekten ülkemizde hâlâ Türkçe'ye sahip çıkan birileri varmış... Elimden geldiğince uymaya çalışırım ama gözümden de kaçabilir yani onun için maalesef yapabileceğim pek bir şey yok gibi yaşımdan dolayı... :)

Technopat'a hoş geldiniz Emel Hanım. Sosyal'in yaş ortalaması teknolojiye ilgiden kaynaklı düşük, 18-20 diyebiliriz sanırım tahminen. Ama akranınız diyebileceğimiz saygıdeğer büyüklerimiz var tabii ki. Ruh yaşı önemli. (y)

Kurallara elimizden geldiğince uymaya ve düzenli bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz. Bizim de gözümüzden kaçan hatalar olabilir. Önemli olan çabalamak. Kurallara uymak için çabalayanlar kolay kolay uyarı almazlar, almadılar. Görüldüğü üzere konuya hakimsiniz, düzeltilmesi gereken bir şey varsa o da moderasyon ekibi tarafından düzenlenir ve size neyin yanlış olduğunu bildirim sistemiyle belirtebilir. Aynı hataları tekrarlamamak için, mesajdaki hata gizlice size söylenmiş olur. :)

Sosyal rehberini paylaşmış olalım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gördüğünüz hatalı mesajları bize raporlayabilir veya başka sorunları belirtmek için Bize Ulaşın linkini kullanabilirsiniz. İyi Sosyal'ler dileriz!

Hoşgeldiniz, mod arkadaşların dediği gibi kurallar başta gelir. Ufak hatalara bazıları aldırış etmezken bazıları aşırıya kaçabiliyor uyarı veya ceza alırsanız bunları düzeltmeye gitmek, çabalamanız gerekir. Niye bana hep ceza geliyor diye de algılamayın kişiye özel verilmiyor. Bazı sosyal kullanıcıları şahsi algıladığı için sosyalden soğuyabiliyor :)
Genelde bilgisayar ile bilgim yok, günlük hayattan konular için tecrübem vardır :)
Takip ettiğiniz sürece sosyal ve video rehberleri sizin de bilişim üzerine bilginiz oluşacaktır ister istemez :)

"Genelde bilgisayar ile bilgim yok" TeknoPat Bilgisayar ana konulu bir sorum ve portal sitedir.
Tanışma bilgilerim Ektedir.

Hoş geldiniz. Ben DesertRain, profesyonel askerim, konu dışı bölümünde aktifim, genellikle son dakika ve gündem haberler tarafımca paylaşılır. Technopat üyeleri yaş itibariyle çok büyük olmasa da burada ki her genç kardeşimiz bilim sevdalısı bilgili kültürlü ve araştıran sorgulayan kişilerdir. Sayımızın artması temennisi ile, bilgi paylaştıkça çoğalır, tekrar hoş geldiniz.

@Emel B. hamım yaşınızı problem ediyorsunuz galiba ama pozitif tarafından bakarsanız sosyalin ablası oluyorsunuz. :) Tabii size abla denilmesinden rahatsız olmuyorsanız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı