Bisiklet eldiveni %90 indirim 29.99TL

Beyler THH ye verecek varsa toplanalım dilekçe yazalım dandik açıklama dilekçe yazınca red yiyor karar. Benim dilekçe konum şahsen 30 tllik ürünü iptal edip yüksek fiyattan tekrar satışa sunması tüketiciyi mağdur etmesi bazında olur.

Beyler THH ye verecek varsa toplanalım dilekçe yazalım dandik açıklama dilekçe yazınca red yiyor karar. Benim dilekçe konum şahsen 30 tllik ürünü iptal edip yüksek fiyattan tekrar satışa sunması tüketiciyi mağdur etmesi bazında olur.
Ben Zabıt Kâtibiyim Adliyede çalışıyorum, o dilekçeyi yazması benim için kolay olduğu halde yazmam fakat durumu Amazon müşteri hizmetleri ile konuşarak çözeceğime inanıyorum. Mağduriyetimi dile getirdim şikayet kaydımı oluşturdum tarafıma dönüş yapılmasını istedim. Satıcı hakkında verilen cezanın bana bildirilmesini bir mağdur olarak talep ettim.

Bütün bedenlerle birlikte toplamda yaklaşık 200 adet stok vardı. Buradan gören birisi eldivenlerin hepsini almış. Muhtemelen 30 liradan aldığı eldivenleri mağazasında %500 kar koyup satar. İşte böyle fırsatçılar yüzünden insan tiksiniyor.

Türkiye ürünü olmadığı için yardımcı olamıyorlar satıcı alakalı bir problem olduğu için, THH'ye başvurabilirsiniz. Kupon falan yok boşa aramayın :).

Yo güvenerek almadım, ortada bir hata olduğunu bilerek aldım kurumsal bir firma burası kardeşim, ben mağdur muyum şuan evet mağdurum onun yaptığı hata beni ilgilendirmez. Yapmasaymış bunlara dikkat etseymiş ben bir ürünü canlıya çıkartırken 3 gün kontrol edip ilgileniyorsam ilgilenmeyenin yaptığı hata beni bağlamaz, ben hakkımı alırım.
Aynen eminim alırsın dilenmeye devam ^_^

Bütün bedenlerle birlikte toplamda yaklaşık 200 adet stok vardı. Buradan gören birisi eldivenlerin hepsini almış. Muhtemelen 30 liradan aldığı eldivenleri mağazasında %500 kar koyup satar. İşte böyle fırsatçılar yüzünden insan tiksiniyor.

Öyle bir şey olması imkansız, herkesin siparişleri iptal oldu. Bende dahil.

Ben zabıt kâtibiyim adliyede çalışıyorum, o dilekçeyi yazması benim için kolay olduğu halde yazmam fakat durumu Amazon müşteri hizmetleri ile konuşarak çözeceğime inanıyorum. Mağduriyetimi dile getirdim şikayet kaydımı oluşturdum tarafıma dönüş yapılmasını istedim. Satıcı hakkında verilen cezanın bana bildirilmesini bir mağdur olarak talep ettim.

Bir örnek atsanız o halde, hep birlikte başvuru yapsak daha iyi olmaz mı?

Yo güvenerek almadım, ortada bir hata olduğunu bilerek aldım kurumsal bir firma burası kardeşim, ben mağdur muyum şuan evet mağdurum onun yaptığı hata beni ilgilendirmez. Yapmasaymış bunlara dikkat etseymiş ben bir ürünü canlıya çıkartırken 3 gün kontrol edip ilgileniyorsam ilgilenmeyenin yaptığı hata beni bağlamaz, ben hakkımı alırım.
Biri şuna eldiven alsın da sussun

Geri
Yukarı