Bisiklet göbek uyumluluk

Murat_Bozkurt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba gençler ben bisiklet için göbek seti alacağım. Benim bisikletim Mosso wildfire LTD hyd 27,5 7 vites bisiklet göbek olarak bunu düşünüyorum US $84.31 45% OFF|Yeni Koozer XM490 PRO Hub 4 rulman MTB dağ bisikleti Hub arka 10*135mm QR100 * 15 12*142mm Thru 32 delik disk fren bisiklet Hub|Bisiklet Jant Göbekleri| - AliExpress ama 8 vitesten başlıyor diyor. Bunu alsam bisiklete uyar mı?

Edit= Resimlerin üstlerinde mm falan yazıyor onlar ne oluyor
Hocam aktarıcı uymaz bir kere. Göbek aktarıcıyla uyumlu olmalı. 7 vitesli bir göbek seçin.

İlk öncelikle dişliniz vidalı mı yoksa kaset mi? Eğer vidalı dişli ise uyum olmaz. Attığınız göbek üst düzey bir göbek bu tür göbekleri genelde profesyonel sporcular 11'li ve 12'li sistemlerde kullanıyor. Bir bakmanız gereken etken de jant delik sayınız ve mil uzunluğunuz. Size tavsiyem daha alt model olan Shimano ve türevlerine bakmanız.

İlk öncelikle dişliniz vidalı mı yoksa kaset mi? Eğer vidalı dişli ise uyum olmaz. Attığınız göbek üst düzey bir göbek bu tür göbekleri genelde profesyonel sporcular 11'li ve 12'li sistemlerde kullanıyor. Bir bakmanız gereken etken de jant delik sayınız ve mil uzunluğunuz. Size tavsiyem daha alt model olan Shimano ve türevlerine bakmanız.
peki 800 tl bandında dağ bisiklet için güzel bir göbek seti önerir misiniz veya sadece arka göbek

Yeni konular

Geri
Yukarı