Bisiklet ile ne kadar hızlı gidilebilir?

Fazla hızlı gitmemeye çalış derim. Eğer profesyonel bir bisiklet sürücüsü değilsen yeri öpersin veya hızdan yerde ki bir taşı görmeyip yine yeri öpersin yani fazla hızlı gitmeni tavsiye etmem.

Fazla hızlı gitmemeye çalış derim. Eğer profesyonel bir bisiklet sürücüsü değilsen yeri öpersin veya hızdan yerde ki bir taşı görmeyip yine yeri öpersin yani fazla hızlı gitmeni tavsiye etmem.

8-9 yıldır bisiklet sürüyorum 5-6 yıl hızlı gidiyorum güvenli yollardan gidiyorum bir sorun olmuyor şu anki bisikletim o kadar ağır'ki küçük taşı kırıp geçiyor hiçbir sorun yaşamadım.

Düz yolda denedim salcano hector 26" jant 78 kg 1.78 boy ile düz yolsa GPS cihazımdan 46 km/sa dedi max hızıma.Boyunuz kilonuz bisikletin ağırlığı ve modele göre değişir.

Enerji patlaması yaşıyorum evde atlıyorum bisiklete rekorum otoyolda 59km falan profesyonel bir bisiklet değil hibrit bisiklet.

Düz yolda denedim Salcano Hector 26" jant 78 kg 1.78 boy ile düz yolsa GPS cihazımdan 46 km/sa dedi Max hızıma. Boyunuz kilonuz bisikletin ağırlığı ve modele göre değişir.

Yaş 16 kilom 49 ama bisiklet çok ağır gidiyor daha çok hızlanmaya yardımcı oluyor.

Pedalı ne kadar hızlı çevirir isen o kadar hızlı gidersin diye düşünüyorum. :d

Yeni konular

Geri
Yukarı