Yumruk attım elim şişti

Kovid-19 vaktinde birine dalmanız yanlış, zaten normalde de yanlış da...
1) Sırf sinirlendiğiniz için insanlara dalmayın.
2) Doktora gidin.

Yumruk yapmaya çalıştığımda yapamıyorum. Bayağı davul gibi oldu burası. Sol elle yazmak ne zormuş.
Yok.

Birisine sinirlenip daldım. Artık yumruğum nereye geldiyse sağ elimin işaret parmağının eklemi ağrıyor. Oynatamıyorum. Bir de şişlik var. Oynamadığım sürece pek ağrı yok ama oynatmaya çalışınca ağrıyor. Kırık mı çatlak mı yoksa zedelenme mi? Doktora gitmeli miyim?
Kritik atmışsınız, geçmiş olsun.😀 Bir doktora görünün.

Hocam şimdi karanlık bir yere geçiyorsunuz sonra flaşınızı açıyorsunuz tam önüne kırık yeri koyuyorsun biraz bastırıyorsunuz bu yerde biraz acıyabilir kırık olup olmadığına bakıyorsunuz ve telefonu alıyorsunuz yavasça hastaneye doğru gidiyorsunuz:D.

Daha önceden bir defa daha yumruk atmistim duvara ve hafif sismisti ve ağrı yapiyordu sonra doktor sardı gecti ve bugünde sinir oldum bi anda boşluma geldi yine yumruk attım duvara ve bu defa baya sisti ne yapa bilirim o siskinliğin gitmesi icin ?

Daha önceden bir defa daha yumruk atmistim duvara ve hafif sismisti ve ağrı yapiyordu sonra doktor sardı gecti ve bugünde sinir oldum bi anda boşluma geldi yine yumruk attım duvara ve bu defa baya sisti ne yapa bilirim o siskinliğin gitmesi icin ?

Şişkinliğin nedeni dışarıdan bakınca anlaşılmaz. Çatlamış veya kırılmış olma ihtimali var. Hastaneye gidip röntgen çektir, doktor kırık veya çatlaksa alçıya alır, değilse şişkinlik giderici, ağrı kesici krem yazar reçeteye. Yani yapılacak en iyi şey hastaneye gitmek.

Geri
Yukarı