Bisiklet Ne İşe yarar ?

2015 senesinde böyle bir rehber hazırlamışım; Bisiklet tercih ederken - Technopat Sosyal

Aslında şuan daha profesyonel bir rehber hazırlayabilecek seviyedeyim. O zamanlar kullandığım bisiklet ile şuan kullandığım bisiklet arasında da ciddi fark var.

Bisiklet insan beynini dinç tutar; ve beyin denen organ ise > duyuları taze tutar. Hissetme - görme - koku alma - duyma - tat alma gibi duyuların daha dinamik olur. Bu da senin daha pozitif - enerjik bir insan olmana katkı sağlar. Kafandaki sorunlardan - negatif enerjiden kurtulursun, beynin depomin salgılar. Bisikletin asıl faydası budur - sanıldığı gibi kilo verdirmesi değil.

2015 senesinde böyle bir rehber hazırlamışım; Bisiklet tercih ederken - Technopat Sosyal

Aslında şuan daha profesyonel bir rehber hazırlayabilecek seviyedeyim. O zamanlar kullandığım bisiklet ile şuan kullandığım bisiklet arasında da ciddi fark var.

Bisiklet insan beynini dinç tutar; ve beyin denen organ ise > duyuları taze tutar. Hissetme - görme - koku alma - duyma - tat alma gibi duyuların daha dinamik olur. Bu da senin daha pozitif - enerjik bir insan olmana katkı sağlar. Kafandaki sorunlardan - negatif enerjiden kurtulursun, beynin depomin salgılar. Bisikletin asıl faydası budur - sanıldığı gibi kilo verdirmesi değil.

İstanbul'da kullanmak mümkün mü? Bende burada sürmek isterim ama adamın üzerine kırıyorlar. Ölsek ceza almazlar buna eminim.

Aslında bisiklet benim için hep bir korku olmuştur. Çünkü ben bisikletimin lastiğini istmeden işte cama çiviye yanlışlıkla üzerinden geçerek patlatıyordum lastiği ve babamda çalıştığı için ve arabaya sığmadığı için bisiklet (bagaj açık gider hep giderse ve baya riskli bir şey bu) her kafamız estiğinde götüremiyoruz. Ve buda benim içimde çok büyük bir korku yaratmıştır hep :D. Arkadaşlarımın girdiği çimenli yollara vs ben lastiğim patlar diye girmezdim :D. Ondan beride sürmüyorum ve zaten bana göre (en azından benim altımda bisiklet çok saçma gözüküyor) o yüzden bayadır sürmüyorum :). Yaşın 16 imiş ailenin durumu yetiyorsa git seneye motor al derim :).
Aslında lastiği kendin değiştirebilirsin. Tabi çimli yollara yine girme zamanında ben de bu yanlışı yapmıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı