Bisiklet pedalı titriyor

KS
FalconPaw

FalconPaw

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çikita muz
Aynakol yamulmuş olabilir ya da göbek rulmanları dağılmış da olabilir. İkisini kontrol edebilirsin.
Normal sürüyorum bisikleti. Nasıl yamulmuş ya da kırılmış olabilir ki? Akrobasi ile işim yok. 1 aylık bisiklet.

Davas

Kilopat
Makaleler
20
Yer
İstanbul
KS
FalconPaw

FalconPaw

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çikita muz
KS
FalconPaw

FalconPaw

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çikita muz
Orta göbekte boşluk olabilir, lokma yardımıyla sıkabilirsin, çat çat seside gelebilir bu sorundan dolayı.
Servis titreme sorununun normal olduğunu söyledi ve ön tekerlek akort ayarı yaptı. Talihsizlik sonucu bisikletle sabit dururken düştüm ama hızlı düşmedim 🤣 bu olaydan sonra bisikletle fren sıkınca gıcırdıyor. Acaba servis jantlara bir şey mi sürdü ondan mı gıcırdıyor? Düşmemle alakalı olabilir mi? O kadar narin olduğunu düşünmüyorum bisikletin. Acaba fren janta mı yaklaştı düşünce. Ama yavaş düştüm dediğim gibi.

Tseenka

Hectopat
Makaleler
1
Yer
C:\Config.Msi
Servis titreme sorununun normal olduğunu söyledi ve ön tekerlek akort ayarı yaptı. Talihsizlik sonucu bisikletle sabit dururken düştüm ama hızlı düşmedim 🤣 bu olaydan sonra bisikletle fren sıkınca gıcırdıyor. Acaba servis jantlara bir şey mi sürdü ondan mı gıcırdıyor? Düşmemle alakalı olabilir mi? O kadar narin olduğunu düşünmüyorum bisikletin. Acaba fren janta mı yaklaştı düşünce. Ama yavaş düştüm dediğim gibi.

Hocam keşke İzmir'de olsanızda ben size yardım edebilsem, görmeden tam bir anlam çıkartmak araçlarda çok zordur.

KS
FalconPaw

FalconPaw

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çikita muz
Hocam keşke İzmir'de olsanızda ben size yardım edebilsem, görmeden tam bir anlam çıkartmak araçlarda çok zordur.
Böyle kullanayım artık. Çok rahatsız ederse mahalledeki bisikletçiye götürürüm.

Yukarı