bit.ly linkinden virüs bulaşır mı?

cN4

Femtopat
Yer
universe of computers
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar.
CS:GO'da çok ping alıyorum ve şöyle bir video gördüm;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Altta da indirmemiz icin bir link vermiş bende indirecektim fakat eski deneyimlerime dayanarak önce bir emin olmak istedim.
Link şu; http://bit.ly/cs-ping-dusurme-paketi
Virüs bulaşır mı?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar arkadaşlar.
CS:GO'da çok ping alıyorum ve şöyle bir video gördüm;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Altta da indirmemiz icin bir link vermiş bende indirecektim fakat eski deneyimlerime dayanarak önce bir emin olmak istedim.
Link şu; http://bit.ly/cs-ping-dusurme-paketi
Virüs bulaşır mı?
Teşekkürler.
Direkt bende dosya.tc'ye ulaşıyor, bence bir sorun yok.

dosya.tc sitesinde bir dosya var, onun yükleme sayfasına yönlendiriyor. İndirilen dosyaya da baktım, "virüs yok arkadaşlar.jpg". Kıllandırdı biraz :p Dosyalara da baktım, temiz.
Hocam bir isteğim var, attığım videoda dosya falan açıyordu videoyu çeken şahıs, rica etsem onlar güvenilir mi bakabilir misiniz size zahmet?
Direkt bende dosya.tc'ye ulaşıyor, bence bir sorun yok.
Dosyada sorun var mıdır hocam?

False-positive denilen bir yanlış algılama. Sorun yok.
Ben dosyayı internetimi düzelteceğine inanarak indirmek istiyorum fakat bugüne kadar benim afedersiniz "beyinsizliğimden" dolayı birkaç kez virüs bulaştırdım eski cihazlarıma ve yine aynı şey olsun istemiyorum çünkü zaten kaygılı biriyim.
Hocam bir isteğim var, attığım videoda dosya falan açıyordu videoyu çeken şahıs, rica etsem onlar güvenilir mi bakabilir misiniz size zahmet?

Bu tür web siteler, aracı konumdadır. Doğrudan bir içerik sunmazlar. Reklam kazançları veya türlü analiz bilgileri toplamak için, hedef bağlantı ile ziyaretçi arasında bir köprü görevi görürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı