Bitcoin madenciliği yapılır mı?

Taktırma parasını çıkaramazsın.
Youtuber bir kişi günlük kura göre 6 tane RX 5700 günlük 102 tl gibi bir para çıkarıyor dedi hangisi doğru anlamadım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video yorumunda .

Youtuber bir kişi günlük kura göre 6 tane RX 5700 günlük 102 tl gibi bir para çıkarıyor dedi hangisi doğru anlamadım
(
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
) bu video yorumunda .
6 tane rx5700 fiyatı? Elektrik faturası gibi faktörler mevcut. Değmez.

6 tane rx5700 bulurum fakat kar ettirmesi önemli benim için , kar ettirmedi diyelim o zaman ekran kartlarını satması kolay .
Kolay değil. Mining ekran kartlarının satılmadığını piyasada olan herkes bilir. Ama siz ikna olmuyorsunuz, en iyisi alın mining yapın kar yapınca beni etiketleyip şaşırtabilirsiniz hocam. Kar dediğimiz elektrik faturası ödenmiş olarak ama.

Kolay değil. Mining ekran kartlarının satılmadığını piyasada olan herkes bilir. Ama siz ikna olmuyorsunuz, en iyisi alın mining yapın kar yapınca beni etiketleyip şaşırtabilirsiniz hocam. Kar dediğimiz elektrik faturası ödenmiş olarak ama.
Elektrik bedava hocam. (Kaçak değil )

Kaçak değilse sizin cebinizden çıkmıyor o zaman. Elektrik faturası ciddi bir şekilde yükseleceği için veren kişiyle aranız eskisi gibi olmayabilir.
O işler karışık hiç girmeyeyim anlatsam sayfalar olur bu arada elektrik faturası dediğiniz kişiyi etkilemez yani Multi milyoner birisi .

Geri
Yukarı